Ponuky:

Servisný technik

Sponzorované odkazy :

Ponúkame pracovnú pozíciu : Servisný technik

Pracovná náplň: Z pozície servisného technika budete zodpovedný najmä za inštaláciu výčapných zariadení a ich pravidelný servis, čím budete podporovať stabilnú kvalitu čapovaného piva u našich zákazníkov. V spolupráci s ostatnými tímami sa ďalej budete podieľať na zabezpečovaní podujatí, kde máte na starosti správnu voľbu, zapojenie a kompletné zabezpečenie fungovania výčapnej techniky s ohľadom na požiadavky danej akcie. Miesto výkonu práce je Košický kraj. Medzi vaše hlavné pracovné úlohy bude patriť: * Montáž, demontáž a oprava výčapnej techniky u zákazníkov vrátane riešenia reklamácií tankového a sudového piva priamo u zákazníkov * Oprava chladničiek a interiérových reklám na prevádzkach * Vedenie evidencie, skladový výdaj a príjem výčapnej techniky a spolupráca pri inventarizácii výčapnej techniky * Oprava a sanitácia demontovanej výčapnej techniky v dielni * Poradenská a konzultačná činnosť v oblasti výčapnej techniky a kvality čapovaného piva – s obchodnými zástupcami a priamo so zákazníkmi * Technické zabezpečenie športových a spoločenských podujatí (inštalácia výčapnej techniky, servis) * Odborné prehliadky a odborné skúšky elektrických zariadení pred umiestnením u zákazníka * Práca v stabilnej a spoločensky zodpovednej spoločnosti * Príspevok na penzijné pripoistenie * Závodné stravovanie – DOXX * Zamestnanecké a bonusové pivo * 5 týždňov dovolenky * Služobné auto s možnosťou používať na súkromné účely
Viac informácií