Ponuky:

Predavač/predavačka

Sponzorované odkazy :  

Ponúkame pracovnú pozíciu : Predavač/predavačka


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: obsluha zákazníkov, práca s pokladňou, práca s PC na užívateľskej úrovni, riešenie zákazníckych požiadaviek absolventa mladistvého Práca v dynamickej oblasti služieb, v stabilnej obchodnej spoločnosti s možnosťou profesijného rastu.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Sponzorované odkazy :

Klientsky pracovník (Nitra)

Ponúkame pracovnú pozíciu : Klientsky pracovník (Nitra)


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Video: Firemná kultúra u nás: https://vimeo.com/109211628 Obchodná spoločnosť hľadá do biznis centra v Nitre ľudí na pracovnú pozíciu klientsky pracovník. Úlohy: Vybavovanie klientskych zložiek, spracovanie žiadostí, tvorba portfólia, vyhľadávanie najlepšej možnosti na trhu, výber najvýhodnejšej spoločnosti pre klienta, nezávislé poradenstvo, komunikácia s klientmi a obchodnými partnermi. Hľadáme aj absolventov vysokých škôl alebo študentov, ktorí si chcú privyrobiť popri škole. Informácie pre záujemcu: Štruktúrované životopisy zasielajte na email, následne budeme kontaktovať vybraných uchádzačov a dohodneme si s nimi termín osobného pohovoru, na základe ktorého si vyberieme vhodných uchádzačov pre našu spoločnosť. absolventa Pružná pracovná doba. Práca v mladom rozvíjajúcom sa tíme. Atraktívny, zmluvne garantovaný kariérny postup. Výška príjmu/ohodnotenie závislé od výkonu a nasadenia. Možnosť práce v mieste bydliska. Možnosť zaškolenia prostredníctvom trainee programu popri štúdiu alebo zamestnaní.
Pracovný pomer: dohoda o pracovnej činnosti
Viac informácií

Skladník – silo

Ponúkame pracovnú pozíciu : Skladník – silo


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: • Prijímanie múky z autocisterien. • Zabezpečenie presunu múky do zásobníka síl. • Výdaj múky do výroby. • Vedenie výrobnej evidencie príjmu a výdaja múky. • Vedenie evidencie čistenia sila, vzdušníkov, sít a evidencie kontroly celistvosti sít. • Čistenie síl, múčnych ciest, sít, vzdušníkov a vzduchových filtrov. absolventa
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Zvárač

Ponúkame pracovnú pozíciu : Zvárač


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: zváranie tenkostenných trubiek a plechov metódou MIG, TIG absolventa mladistvého
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Prepisovač odberných miest elektriny a plynu

Ponúkame pracovnú pozíciu : Prepisovač odberných miest elektriny a plynu


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Elektronické zapisovanie odberných miest pomocou TABLETU, vykonávanie optimalizácie cien energií, energetické poradenstvo, starostlivosť o klientov, akvizičná činnosť pre dodávateľa energií. absolventa – finančný náborový príspevok – školiaci program na náklady spoločnosti – kariérny postup – stabilný nadštandardný príjem – služobný automobil (možnosť aj na súkromné účely) – rôzne finančné bonusy – mladý kolektív – firemné akcie
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Mzdová a personálna pracovníčka

Ponúkame pracovnú pozíciu : Mzdová a personálna pracovníčka


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Mzdová agenda komplexné spracovanie mzdovej agendy v programe SOFTIP s následným spracovaním podkladov voči poisťovniam, daňovému úradu, štatistickému úradu: – kontrola výkazov mzdových nárokov – vykonávanie mesačného výpočtu miezd, nemocenských dávok, povinných odvodov do poisťovní, preddavkov na daň – spracovanie prevodných príkazov na úhradu miezd, odvodov poistného a dane zo mzdy – spracovanie ročného zúčtovania dane zo závislej činnosti – spracovanie ročnej uzávierky miezd a vedenie mzdových listov zamestnancov – vydávanie potvrdení o výške príjmov – spracovávanie mesačných výkazov poistného, štvrťročných prehľadov a ročných hlásení o dani zo mzdy, štatistických a iných výkazov – spracovanie podkladov pre poskytovanie elektronických stravovacích poukážok zamestnancom – znalosť platnej legislatívy Personálna agenda komplexné vedenie personálnej agendy v programe SOFTIP pre 70 zamestnancov: – prihlasovanie a odhlasovanie pri vstupe a výstupe z pracovného pomeru – znalosť Zákonníka práce, zákona č.553/2003 Z.z. , zákona č. 552/2003 Z.z., zákona č. 317/2009 Z.z. – nahlasovanie voľných pracovných miest – výberové konania Pohľadávky – mesačné sledovanie stavu pohľadávok – vymáhanie pohľadávok prostredníctvom výzvy, trestných oznámení a exekútora – upustenie od vymáhania pohľadávok Pozor: Detský domov si vyhradzuje právo pozvať na výberové konanie len ním vybraných kandidátov.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Vodič – práca na dohodu (Nitra)

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vodič – práca na dohodu (Nitra)


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Hlavná náplň práce na pozícii bude: – prevozy zákazníkov medzi pobočkou a bydliskom, bankou, atď., – prevozy áut medzi pobočkami. Jedná sa o dohodu o vykonaní práce s nestálou pracovnou dobou, resp. na zavolanie počas otváracích hodín AAA. – Zázemie silnej a stabilnej spoločnosti, – motivujúce platové ohodnotenie.
Pracovný pomer: dohoda o vykonaní práce
Viac informácií

Elektromontér

Ponúkame pracovnú pozíciu : Elektromontér


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Montáže, opravy a údržba zariadení napäťových úrovní NN, VN a VVN. Práca pre elektromontérov nad 1000 V. Montážne práce pre priemyselných a energetických klientov. Podmienkou prijatia sú platné vyhlášky a osvedčenia. mladistvého 40 hodinový pracovný týždeň. K dispozícii automobil pre partiu. Možnosť začať pracovnú dobu v pondelok popoludní a ukončiť v piatok dopoludnia. Plne hradené diéty a príslušné príplatky. Hradené ubytovanie.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Klientský poradca – Nitra

Ponúkame pracovnú pozíciu : Klientský poradca – Nitra


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Láka Vás práca vo finančnom poradenstve? Chceli by ste zvýšiť svoju finančnú gramotnosť, ale stále nebol ten správny čas? Máte skúsenosti s predajom a klientmi a chceli by ste ich zúročiť u stabilného zamestnávateľa? Chcete sa spolu s nami stať poradcami PRVEJ VOĽBY? TERAZ NASTAL VÁŠ ČAS Vašou úlohou bude: • vykonávanie aktívnej predajnej a poradenskej činnosti, • ponuka a predaj poistných a bankových produktov s orientáciou na potreby klienta, • servis pre prichádzajúcich klientov na miestach prvého kontaktu spoločnosti, • starostlivosť o pridelenú databázu existujúcich klientov. absolventa Čo ponúkame? • garancia minimálneho príjmu a provízie bez obmedzenia, • druh pracovného pomeru: pracovný pomer na plný úväzok, • prepracovaný školiaci a rozvojový program, s možnosťou plného zaškolenia, • príjemné pracovné prostredie, • flexibilný pracovný čas, • stravné lístky plne hradené zamestnávateľom, • príspevok na dôchodkové doplnkové sporenie (tzv. III. Pilier), • finančné odmeny pri pracovnom jubileu, • možnosť sebarealizácie a osobného rastu.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu
Viac informácií

Recepčná/ý

Ponúkame pracovnú pozíciu : Recepčná/ý


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Prijímanie a vybavovanie rezervácií (objednávok). Check-in a check-out hostí. Administratívne práce. Plnenie úloh v zmysle pokynov priameho nadriadeného. absolventa
Pracovný pomer: dohoda o vykonaní práce
Viac informácií

Manažér, obchodný vedúci, klientsky špecialista (Nitra)

Ponúkame pracovnú pozíciu : Manažér, obchodný vedúci, klientsky špecialista (Nitra)


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Nemecká obchodná spoločnosť hľadá do nového biznis centra v Nitre ľudí na pracovné pozície – Manažér, obchodný vedúci, klientsky špecialista. Úlohy: vybavovanie klientskych zložiek, spracovanie žiadostí, tvorba portfólia, vyhľadávanie najlepšej možnosti na trhu, výber najvýhodnejšej spoločnosti pre klienta, nezávislé poradenstvo, komunikácia s obchodnými partnermi. Po zapracovaní technická príprava členov vlastného tímu. Hľadáme aj absolventov vysokých škôl alebo študentov, ktorí si chcú privyrobiť popri škole. Spoločnosť sa zaoberá auditom firiem a jednotlivcov, navrhuje riešenia na realizáciu obchodných a osobných cieľov. Video: Firemná kultúra u nás: https://vimeo.com/109211628 absolventa Pružná pracovná doba. Možnosť expanzie do 14 krajín EÚ. Práca v mladom rozvíjajúcom sa tíme. Možnosť home office. Manažérske výhody. Atraktívny, zmluvne garantovaný kariérny postup v jednom z najvýznamnejších európskych koncernov pôsobiacich na trhu viac ako 40 rokov. Možnosť zaškolenia prostredníctvom trainee programu popri štúdiu alebo zamestnaní.
Pracovný pomer: dohoda o pracovnej činnosti
Viac informácií

Asistent predaja – pokladník – obslužný mäsový úsek

Ponúkame pracovnú pozíciu : Asistent predaja – pokladník – obslužný mäsový úsek


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Slovenská, dynamicky sa rozvíjajúca prosperujúca obchodná spoločnosť so zameraním na distribúciu a predaj potravín, hľadá zamestnancov, ktorí vedia spôsobiť, že sa k nám zákazníci radi vrátia. Máte na to? Tešíme sa na Vás. Ozvite sa nám. Pracovná náplň asistent predaja – pokladník: – vykonáva starostlivosť o tovar na zverenom úseku – správne vyloženie, priebežné dokladanie tovaru, kontrolu kvality, doby spotreby, dátumu minimálnej trvanlivosti, zabezpečuje správnosť označenia tovaru názvom, cenou, – zabezpečuje predaj a servis – komunikácia so zákazníkom, poskytovanie informácií o tovare, obsluha zákazníka, – vykonáva prácu za pokladňou – zabezpečuje správne a presné blokovanie tovaru, zadávanie a vydávanie platobných prostriedkov, – udržiava poriadok a čistotu na predajnej a pracovnej ploche, – napomáha plynulému chodu predajne. – Zázemie stabilnej slovenskej spoločnosti, – práca v príjemnom prostredí bez stresu, – ponuka stabilného miesta na všetkých pozíciách, – možnosť kariérneho rastu, – práca v pracovné dni maximálne do 19.30 hod., – práca na 2 zmeny (ranná, poobedná), – odmeny za prácu v sobotu, v nedeľu, – zvýhodnenie práce v obslužných úsekoch, – stravné lístky s doplatkom zamestnanca iba 0,40€, – príspevky zamestnávateľa v priebehu roka (dovolenkový, mikulášsky, vianočný…) vo forme nákupných poukážok aj vo finančných čiastkach, – odmeny pri pracovnom jubileu, – vernostné príspevky pri výročiach životných jubileí.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Elektromechanik SMT Vráble

Ponúkame pracovnú pozíciu : Elektromechanik SMT Vráble


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: – Automatické osádzanie komponentov, – balenie a mechanická montáž na základe výrobného plánu, – výkon práce pod dohľadom skúseného zamestnanca v súlade s absolvovaným tréningom, – ostatné úlohy podľa pokynov a nariadení zmenového majstra a jeho asistentov súvisiace s pracovnou funkciou č. BAS 600.31, – obsluha osádzacích automatov, – výkon 100% kontroly, realizácia projektov NPI , – kontrola výsledkov, – kontrola komponentov podľa zoznamu komponentov, vizuálna kontrola, – príprava setupov pre plánovanú výrobu, – vykonávanie drobných opráv, preventívnych opráv a strojov, – kontrola finálnych a semifinálnych výobkov, – elektromechanická montáž dosiek plošných spojov. absolventa – Perspektíva dlhodobého zamestnania, – stabilný pracovný kolektív, – možnosť kariérneho rastu, – výhodný sociálny program spoločnosti, – motivujúci mzdový systém.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu
Viac informácií

Nočný recepčný/á

Ponúkame pracovnú pozíciu : Nočný recepčný/á


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: – zabezpečenie chodu recepcie – komunikácia s hosťami – ubytovanie a od-ubytovanie hostí – poskytovanie informácií hosťom – udržiavanie poriadku na pracovisku absolventa
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Obchodný zástupca pre výpočtovú techniku v Nitre

Ponúkame pracovnú pozíciu : Obchodný zástupca pre výpočtovú techniku v Nitre


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: – aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí, nových firemných zákazníkov, prieskum trhu – udržiavanie obchodných vzťahov s existujúcimi firemnými klientmi – komunikácia so zákazníkmi, odborné technické poradenstvo – aktívna ponuka tovarov, služieb a príslušenstva pri predaji, navrhovanie alternatívnych produktov – vypracovanie cenových ponúk, starostlivosť o realizáciu obchodného prípadu – priebežné samovzdelávanie v obore (odborná znalosť sortimentu, predajné zručnosti) absolventa
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Pracovník SBS

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pracovník SBS


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Stráženie objektu v Priemyselnom parku Nitra Sever (stavenisko). Preukaz odbornej spôsobilosti, odpis registra trestov, čestné vyhlásenie, lekárska správa, 1x foto 3,5 x 4,5 cm. Pracovná doba: od 18.00 do 6.00 Kontakt len telefonicky: 0908 925 826 p. Kapustík alebo mailom: jankapustik@centrum.sk absolventa
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Robotník mliekarenskej výroby

Ponúkame pracovnú pozíciu : Robotník mliekarenskej výroby


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Pomocné práce v mliekarenskej výrobe, senzorická kontrola zabalených výrobkov – kontrola dátumu a druhu použitého obalového materiálu, manipulácia so zabaleným výrobkom a prekladanie na paletu, udržiavanie poriadku a vykonávanie čistenia priestorov na svojom pracovisku. absolventa – Dlhodobá práca na hlavný pracovný pomer, – práca v stabilnej spoločnosti, – mzda vždy načas, – príplatky nad rámec Zákonníka práce, – stravovanie zabezpečené.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu
Viac informácií

Údržbár – elektrikár

Ponúkame pracovnú pozíciu : Údržbár – elektrikár


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: oprava a údržba elektrického alebo strojového zariadenia vrátane údržbárskych prác a opráv predĺžená dovolenka, príspevok na stravné
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Skladník VZV aj bez papierov!

Ponúkame pracovnú pozíciu : Skladník VZV aj bez papierov!


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Pracuj v Nitre ako skladník! Nemáš papiere na VZV? Nevadí, zaplatíme ti kurz nových prípadne obnovíme staré ZDARMA! Jediná podmienka je vodičský preukaz sk. B Práca na 3 alebo 4 zmeny motivačné finančné ohodnotenie. Stabilná práca v nadnárodnej spoločnosti absolventa Platové podmienky budú upresnené na výberovom konaní
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Online finančný sprostredkovateľ – Nitra a Banská Bystrica

Ponúkame pracovnú pozíciu : Online finančný sprostredkovateľ – Nitra a Banská Bystrica


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Dynamická spoločnosť hľadá do svojich radov ambicióznych ľudí, ktorí sa nebránia kariérnemu rastu a osobnému rozvoju. Náplň práce: – spracovávanie databáz a tvorba jednoduchých štatistík, – riešenie nových ako aj existujúcich klientskych zložiek, – spolupráca na projektoch s realitnými kanceláriami ako aj ďalšími partnermi. Vybraných uchádzačov radi zaškolíme v efektívnom a prepracovanom systéme zapracovania, ktorý sa sústreďuje na zlepšenie komunikačných zručností, efektivitu, obchod ako aj prácu na sociálnych sieťach či internete. Životopis pošlite na adresu: juraj.richtarech@finvia.sk absolventa – Osobnostný rozvoj v atraktívnych a stále viac žiadúcich oblastiach, – prideľovanie klientov na základe dosiahnutých výsledkov, – možnosť kariérneho rastu v strednom manažmente, – atraktívni partneri zabezpečujúci neustály prísun novej práce, – najrýchlejšie sa rozvíjajúce riaditeľstvo v online finančnom sprostredkovaní, – mesačné a kvartálne bonusy, dovolenky, – a ďalšie.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií