Ponuky:

Skladník

Sponzorované odkazy :  

Ponúkame pracovnú pozíciu : Skladník


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Príjem hotových výrobkov do skladu, expedícia výrobkov, skladové činnosti, výkon inventúr, obsluha VZV. * Práca v stabilnej spoločnosti, * pracovný pomer s perspektívou dlhodobého, * výrazné zľavy pre zamestnancov na výrobný sortiment.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu
Viac informácií

Sponzorované odkazy :

Manažér

Ponúkame pracovnú pozíciu : Manažér


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Pracovná náplň: – Náplňou práce je vedenie nového tímu junior konzultantov, zaoberajúceho sa klientelou bankového sektoru, ktorá je spracovávaná databázovým systémom. Práca zahŕňa administratívu, diplomaciu, prítomnosť na obchodných jednaniach s klientelou, aktivity zamerané na vedenie tímu, plánovanie práce prideleného tímu a lektorská činnosť, potrebná je účasť na školeniach spoločnosti. Manažér zodpovedá za odborné zručnosti novoprijatých konzultantov jemu pridelených. Pomáha im pracovať na projektoch a sám rieši ich obsahovú stránku. Spoľahlivá výplata každý mesiac. Certifikované vzdelávanie. Produkčný VIP bonus – kombinácia výplat fix + variabilná zložka. Možnosť kariérne rásť. Personálny marketing – vizitky, branding. Príspevok na auto leasing. Slovak Telekom – neobmedzené hovory, SMS, internet. Exotické dovolenky, wellness pobyty a teambuliding na pravidelnej báze. Karta MultiSport voľný vstup do viac ako 250 športovísk na Slovensku. Zľavy na zájazdy od spoločnosti Bubo Travel Agency a Satur až do výšky 15 %. Kultúrne a športové podujatia pre Teba a Tvoju rodinu.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Obchodný (affiliate) manažér – Nitra

Ponúkame pracovnú pozíciu : Obchodný (affiliate) manažér – Nitra


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Hľadáš inú ako bežnú prácu, pretože nechceš žiť bežný život? Chceš pracovať na svojom osobnom rozvoji a zároveň to aj pocítiť na kariérnom raste či finančnom ohodnotení? V takom prípade by ťa mala zaujať naša ponuka. V najrýchlejšie rastúcom riaditeľstve v online finančnom sprostredkovaní obsadzujeme pozíciu Obchodného affiliate manažéra. Čo je náplň práce? – vyhľadávanie a oslovovanie nových affiliate partnerov pre spoluprácu, – uzatváranie nových obchodných vzťahov a následný % profit, – tvorba databáz, jednoduchých štatistík a spravovanie CRM systému, – rozširovanie skupiny dopytov v okrese Nitra, – spracovávanie požiadaviek partnerov a jednotlivých dopytov. Medzi našich najvýznamnejších affiliate partnerov patria aj také významné spoločnosti ako: RE/MAX Slovakia – najväčšia realitná kancelária na Slovensku Topreality.sk – najväčší portál s nehnuteľnosťami na Slovensku SME.sk – cez 2 milióny čitateľov mesačne a mnohí ďalší… Ak vás táto ponuka zaujala, zašlite nám životopis na adresu aistentrr@finvia.sk. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky ohľadom termínu výberového konania, ktoré sa uskutoční v priestoroch našej spoločnosti v Nitre. absolventa – Prepracovaný systém pre efektívnu prácu, – nadštandardné finančné ohodnotenie, – možnosť kariérneho a osobnostného rastu, – kvalitné vzdelávanie v oblasti komunikácie, obchodu a finančnej gramotnosti, – mesačné a kvartálne bonusy, dovolenky, – a ďalšie.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Junior konzultant

Ponúkame pracovnú pozíciu : Junior konzultant


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Ponúkame pracovnú pozíciu: Junior konzultant Pracovná náplň: analyzovať hypotekárne a spotrebné úvery, analyzovať poistenia a pripoistenia majetku klienta, analyzovať iné poistné a investičné produkty. Pracovať na projektoch a riešiť obsahovú stránku projektu, konzultovať jednotlivé prípady klientov bankového sektora a úverovej problematiky. Spracovávať databázový systém prepisovaním a nahadzovaním údajov, pracovať výlučne sofistikovaným spôsobom a proklientsky orientovanými princípmi. Vykonávať administratívnu činnosť, súvisiacu s danou problematikou, vykonávať prácu na počítači v programoch Microsoft Office a na internete. Realizovať osobnú a telefonickú komunikáciu s partnerskými spoločnosťami /banky, poisťovne, investičné spoločnosti/. Realizovať osobnú a telefonickú komunikáciu s klientom. absolventa Prečo pracovať vo Fincentrum, a.s.? – maximálna odborná podpora, – spoľahlivá výplata každý mesiac, – certifikované vzdelávanie, – produkčný VIP bonus – kombinácia výplat fix + variabilná zložka, – možnosť kariérne rásť, – personálny marketing – vizitky, branding, – príspevok na auto leasing, – Slovak Telekom – neobmedzené hovory, SMS, internet, – exotické dovolenky, wellness pobyty a teambuliding na pravidelnej báze, – karta MultiSport – voľný vstup do viac ako 250 športovísk na Slovensku, – zľavy na zájazdy od spoločnosti Bubo Travel Agency a Satur až do výšky 15 %, – kultúrne a športové podujatia pre Teba a Tvoju rodinu.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Denný a nočný vrátnik

Ponúkame pracovnú pozíciu : Denný a nočný vrátnik


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: stráženie objektu stavby zdravotne postihnutého stravné lístky
Pracovný pomer: dohoda o vykonaní práce
Viac informácií

Denný vrátnik

Ponúkame pracovnú pozíciu : Denný vrátnik


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: stráženie objektu stavby zdravotne postihnutého stravné lístky
Pracovný pomer: dohoda o vykonaní práce
Viac informácií

Pracovník SBS – Nitra

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pracovník SBS – Nitra


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Stráženie objektov. Potrebný preukaz odbornej spôsobilosti typu S. absolventa
Pracovný pomer: dohoda o vykonaní práce
Viac informácií

Vyučená krajčírka

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vyučená krajčírka


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Zákazkové krajčírstvo v Nitre má voľné pracovné miesta pre vyučené krajčírky. Prax vítaná, nástup ihneď. Prijímame aj vyučené cudzinky. Práca na TPP alebo pre SZČ osoby. Bližšie info na tel. č. 0905 923 137.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Nástrojár / automotive

Ponúkame pracovnú pozíciu : Nástrojár / automotive


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: – oprava nástrojov, foriem, závitov alebo modelov komplikovaného charakteru ako aj meracie a kontrolné prípravky s presnou toleranciou – výroba náradia, prípravkov, súčiastok a náhradných dielov podľa výkresovej dokumentácie – opracovávanie výrobkov a nedorobkov brúsením, ostrením, frézovaním, vŕtaním, sústružením a pod. – samostatná práca podľa jasných inštrukcií a postupov – vykonávanie celej škály nástrojárskych úkonov, vyžadujúcich vysokú úroveň presnosti a zručnosti – analýza porúch foriem a lisov, určovanie povahy potrebných opráv a testovanie výsledkov svojej práce s cieľom ubezpečiť sa o jej kvalite – vykonávanie preventívnych prehliadok lisovacích nástrojov a kontrolných prípravkov – ovládanie zásad lisovacej sústavy ISO – čítanie výkresovej dokumentácie – dodržiavanie definovaných výrobných štandardov – vykonávanie potrebných písomných a iných úkony, ktoré je potrebné zrealizovať pri začatí a ukončení svojej pracovnej činnosti – zodpovednosť za čistotu na pracovisku a pravidelnú starostlivosť o stroje a zariadenia – zabezpečiť plynulé odovzdanie zmeny, kontrola stavu pracoviska, kontrola ukončenia prác, odovzdanie informácií nastupujúcej zmene – istota zamestnania v expandujúcej spoločnosti – príjemné pracovné prostredie (mladý dynamický kolektív) – systém benefitov – vianočný príspevok, stravné lístky plne hradené zamestnávateľom, teambuildingové aktivity – príplatok za prácu v hlučnom prostredí – výkonnostné prémie – možnosť odborného vzdelávania (jazykové, počítačové kurzy a ďalšie odborné školenia)
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu
Viac informácií

Operátor liniek na vytláčanie plastov /plastikár/

Ponúkame pracovnú pozíciu : Operátor liniek na vytláčanie plastov /plastikár/


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: – Obsluhovanie liniek na vytláčanie plastov, – manipulačné práce so surovinou a hotovými výrobkami. absolventa – komplexné zaškolenie na pozíciu a pravidelné odborné školenia – práca v priateľskom kolektíve – motivujúce mzdové ohodnotenie – prémiový systém – balík benefitov ( stravné lístky, príspevok za prácu v S/N, príspevok na dopravu…) – starostlivosť o zdravie zamestnancov ( pitný režim, dni zdravia priamo u nás vo firme…) – teambuildingové aktivity, spoločenské akcie – stabilná práca
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Upratovačka

Ponúkame pracovnú pozíciu : Upratovačka


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Jedná sa o upratovanie ubytovne – upratovanie chodieb – upratovanie izieb – spoločných zariadení – sociálnych zariadení – kancelárií absolventa – stravné lístky v hodnote 3,50 – garancia stability a istoty – 13. a 14. plat
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Ošetrovateľ ošípaných

Ponúkame pracovnú pozíciu : Ošetrovateľ ošípaných


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Komplexné práce v oblasti výkrmu ošípaných, asistenčné práce, kŕmenie ošípaných, čistenie atď. absolventa
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Skladník – vodič VZV

Ponúkame pracovnú pozíciu : Skladník – vodič VZV


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Spoločnosť HTP Slovakia Vráble s.r.o. hľadá vhodného kandidáta/kandidátku na pracovné miesto SKLADNÍK na oddelenie logistiky – sklad. Priamym nadriadeným je vedúca skladov. Stručný popis práce: • zodpovedá za vykládku/nakládku vozidiel, správnu evidenciu dodacích a prepravných listov, prípadne inej korešpondencie, • kontroluje množstvá prijímaného materiálu na sklad vzhľadom k príslušnej dokumentácii (dodací list, výrobná zákazka, expedičný zoznam atď.), • informuje o nezrovnalostiach zistených pri príjme materiálu zodpovednú osobu (vedúceho skladového hospodárstva, oddelenie nákupu, oddelenie kvality, vedúceho logistiky, manažéra výroby), • zodpovedá za správne systémové spracovanie príjmu a výdaja materiálu, • zodpovedá za správne vedenie skladovej evidencie, • zabezpečuje súvislý tok materiálu na základe podkladov z oddelenia plánovania (napr. výrobná zákazka, expedičný zoznam), informuje o chýbajúcom materiáli, • zodpovedá za zhodu pohybu materiálu so systémovými SAP operáciami, • materiál uskladňuje podľa určenia na prislúchajúce skladové miesto v súlade s požiadavkami na produkt, • priebežne kontroluje kvalitu uskladneného materiálu. Pri zistení poškodenia, zabezpečí jeho odstránenie, • dodržiava princíp FIFO, • zodpovedá za vykonanie inventúry stavu zásob v sklade (1x mesačne), • dodržiava poriadok na pracovisku a v skladových priestoroch, dodržiava smernice SMQ.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Asistent predaja/pokladník – obslužný úsek (mäso, predavač)

Ponúkame pracovnú pozíciu : Asistent predaja/pokladník – obslužný úsek (mäso, predavač)


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Slovenská, dynamicky sa rozvíjajúca prosperujúca obchodná spoločnosť so zameraním na distribúciu a predaj potravín, hľadá zamestnancov, ktorí vedia spôsobiť, že sa k nám zákazníci radi vrátia. Máte na to? Tešíme sa na Vás. Ozvite sa nám. Pracovná náplň asistent predaja – pokladník: – vykonáva starostlivosť o tovar na zverenom úseku – správne vyloženie, priebežné dokladanie tovaru, kontrolu kvality, doby spotreby, dátumu minimálnej trvanlivosti, zabezpečuje správnosť označenia tovaru názvom, cenou, – zabezpečuje predaj a servis – komunikácia so zákazníkom, poskytovanie informácií o tovare, obsluha zákazníka, – vykonáva prácu za pokladňou – zabezpečuje správne a presné blokovanie tovaru, zadávanie a vydávanie platobných prostriedkov, – udržiava poriadok a čistotu na predajnej a pracovnej ploche, – napomáha plynulému chodu predajne. absolventa – Zázemie stabilnej slovenskej spoločnosti, – ponuka stabilného miesta na všetkých pozíciách, – možnosť kariérneho rastu, – práca v pracovné dni maximálne do 19.30 hod., – práca na 2 zmeny (ranná, poobedná), – odmeny za prácu v sobotu, v nedeľu, – zvýhodnenie práce v obslužných úsekoch, – stravné lístky s doplatkom zamestnanca iba 0,40 €, – príspevky zamestnávateľa v priebehu roka (dovolenkový, mikulášsky, vianočný…) vo forme nákupných poukážok aj vo finančných čiastkach, – odmeny pri pracovnom jubileu, – vernostné príspevky pri výročiach životných jubileí.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Upratovačka

Ponúkame pracovnú pozíciu : Upratovačka


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Jedná sa o upratovanie ubytovne – upratovanie chodieb – upratovanie izieb – spoločných zariadení – sociálnych zariadení – kancelárií absolventa – stravné lístky v hodnote 3,50 – garancia stability a istoty – 13. a 14. plat
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Špecialista pre firemných klientov- obchodník, Vráble okolie

Ponúkame pracovnú pozíciu : Špecialista pre firemných klientov- obchodník, Vráble okolie


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Práca sa skladá z komunikácie so spoločnosťami, inštitúciami, organizáciami, akciovými spoločnosťami v danom regióne. Komunikácia pozostáva z telefonickej a emailovej komunikácie, obchodných rokovaní a bežného, denného servisu pre klientov. Práca prebieha v kolektíve prijemnej ľudí, ktorí radi pomôžu a podporia nového kolegu. absolventa zdravotne postihnutého Kancelárske priestory, PC, telefón, bezplatný vzdelávací program, firemné akcie, večierky, využívanie špecializovaných zamestnaneckých zliav a podmienok na produkty Union poisťovne, a.s. a Union zdravotnej poisťovne, a.s.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Profesionálny vojak/vedúci starší dôstojník/Nitra

Ponúkame pracovnú pozíciu : Profesionálny vojak/vedúci starší dôstojník/Nitra


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Riaditeľ Personálneho úradu OS SR podľa § 18 zákona č. 281/2015 Z. z. o štátnej službe profesionálnych vojakov Ozbrojených síl Slovenskej republiky a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len „zákon č. 281/2015 Z.z.“) a v súlade so Služobným predpisom č. 112/2015 o podrobnostiach o výberovom konaní, o vytvorení a zložení výberovej komisie a o vyhodnotení výsledkov výberového konania vyhlasuje 19. januára 2018 výberové konanie na obsadenie voľných funkcií v štátnej službe profesionálnych vojakov takto: Názov výberového konania: Výberové konanie na obsadenie voľných funkcií v štátnej službe profesionálnych vojakov Číslo výberového konania: 3DS/2018 Druh štátnej služby: dočasná alebo stála štátna služba podľa § 27 a § 29 zákona č. 281/2015 Z.z. Predpokladaný nástup: jún, júl 2018 Podmienky prijatia do štátnej služby : Do štátnej služby možno prijať občana, ak a) požiadal o prijatie do štátnej služby, b) ku dňu prijatia do štátnej služby dosiahol najmenej 18 rokov veku, c) má spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu, d) má štátne občianstvo Slovenskej republiky alebo štátne občianstvo Slovenskej republiky a štátne občianstvo štátu, ktorý je 1. členským štátom Európskej únie, alebo 2. členom medzinárodnej organizácie zabezpečujúcej spoločnú obranu proti napadnutiu, ktorej členom je Slovenská republika, e) má trvalý pobyt na území Slovenskej republiky, f) je bezúhonný, g) je spoľahlivý, h) ovláda štátny jazyk, i) ku dňu prijatia do štátnej služby nie je evidovaný ako občan, ktorý odoprel výkon mimoriadnej služby podľa osobitného predpisu, j) je zdravotne spôsobilý, psychicky spôsobilý a fyzicky zdatný, k) ku dňu prijatia do štátnej služby skončil činnosti, ktorých vykonávanie je obmedzené alebo zakázané podľa § 12 a ku dňu prijatia do štátnej služby skončil, prerušil alebo pozastavil výkon činností, ktorých vykonávanie je zakázané podľa § 13, l) nie je voči nemu vedené trestné stíhanie, m) súhlasí s výkonom štátnej služby podľa potrieb služobného úradu, n) úspešne absolvoval výberové konanie. Do dočasnej štátnej služby bez vykonania prípravnej štátnej služby môže služobný úrad prijať občana (§ 27 ods. 2 zákona č. 281/2015 Z.z.), ak : – spĺňa hore uvedené podmienky, – vykonával štátnu službu v služobnom pomere menej ako 17 rokov, alebo vykonal dobrovoľnú vojenskú prípravu podľa osobitného predpisu, – spĺňa kvalifikačné predpoklady na výkon štátnej služby, – mu možno priznať vojenskú hodnosť podľa § 50, – do uplynutia maximálnej doby štátnej služby mu chýba najmenej jeden rok, – v roku prijatia do štátnej služby dosiahne vek najviac 45 rokov. Do stálej štátnej služby môže služobný úrad prijať občana (§ 29 ods. 7 zákona č. 281/2015), ak: – spĺňa hore uvedené podmienky, – vykonával štátnu službu v služobnom pomere najmenej 17 rokov, – spĺňa kvalifikačné predpoklady na výkon štátnej služby, – mu možno priznať vojenskú hodnosť podľa § 50, – do dovŕšenia vekovej hranice ustanovenej pre priznanú vojenskú hodnosť chýbajú najmenej tri roky. Ďalšie požiadavky na funkciu: sú uvedené v „Zozname funkcií zaradených do výberového konania 3DS/2018 a prehľade ďalších požiadaviek“. Podmienka vzdelania na výkon štátnej služby na vojenskú hodnosť: – vojak 2. stupňa, slobodník : najmenej stredné odborné vzdelanie – čatár, rotný, rotmajster : najmenej úplné stredné všeobecné vzdelanie alebo úplné stredné odborné vzdelanie, – nadporučík, kapitán: vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa PREVIERKY – TAJNÉ
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu
Viac informácií

Operátor výroby s týždennými zálohami

Ponúkame pracovnú pozíciu : Operátor výroby s týždennými zálohami


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Miesto výkonu práce: Vráble Nitra Druh pracovného pomeru: plný úväzok Termín nástupu: ihneď Ponúkaný plat (brutto): od 3,07€/hod + motivačná odmena Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: – 3 až 4 zmenná prevádzka – 8hod. pracovná doba – obsluha automatov, poloautomatov, kontrola kvality výrobkov – prax výhodou Zamestnanecké výhody, benefity: – motivačná odmena – práca nadčas 30% priemerného zárobku, za rizikové práce 35% priemerného zárobku – príplatky za prácu v noci, soboty, nedele, sviatky (130% priemerného zárobku), nepretržitú prevádzku – ubytovanie a doprava doprava do zamestnania – strava v závodnej jedálni – ,,parťácke“ prémie – istota dlhodobého zamestnania – starostlivosť prideleného koordinátora Neváhajte a vytočte číslo 0907 993 507
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Operátor výroby s týždennými zálohami

Ponúkame pracovnú pozíciu : Operátor výroby s týždennými zálohami


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Miesto výkonu práce: Vráble Nitra Druh pracovného pomeru: plný úväzok Termín nástupu: ihneď Ponúkaný plat (brutto): od 3,07€/hod + motivačná odmena Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: – 3 až 4 zmenná prevádzka – 8hod. pracovná doba – obsluha automatov, poloautomatov, kontrola kvality výrobkov – prax výhodou Zamestnanecké výhody, benefity: – motivačná odmena – práca nadčas 30% priemerného zárobku, za rizikové práce 35% priemerného zárobku – príplatky za prácu v noci, soboty, nedele, sviatky (130% priemerného zárobku), nepretržitú prevádzku – ubytovanie a doprava doprava do zamestnania – strava v závodnej jedálni – ,,parťácke“ prémie – istota dlhodobého zamestnania – starostlivosť prideleného koordinátora Neváhajte a vytočte číslo 0907 993 507
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Profesionálny vojak/veliteľ batérie/Nitra

Ponúkame pracovnú pozíciu : Profesionálny vojak/veliteľ batérie/Nitra


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Riaditeľ Personálneho úradu OS SR podľa § 18 zákona č. 281/2015 Z. z. o štátnej službe profesionálnych vojakov Ozbrojených síl Slovenskej republiky a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len „zákon č. 281/2015 Z.z.“) a v súlade so Služobným predpisom č. 112/2015 o podrobnostiach o výberovom konaní, o vytvorení a zložení výberovej komisie a o vyhodnotení výsledkov výberového konania vyhlasuje 19. januára 2018 výberové konanie na obsadenie voľných funkcií v štátnej službe profesionálnych vojakov takto: Názov výberového konania: Výberové konanie na obsadenie voľných funkcií v štátnej službe profesionálnych vojakov Číslo výberového konania: 3DS/2018 Druh štátnej služby: dočasná alebo stála štátna služba podľa § 27 a § 29 zákona č. 281/2015 Z.z. Predpokladaný nástup: jún, júl 2018 Podmienky prijatia do štátnej služby : Do štátnej služby možno prijať občana, ak a) požiadal o prijatie do štátnej služby, b) ku dňu prijatia do štátnej služby dosiahol najmenej 18 rokov veku, c) má spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu, d) má štátne občianstvo Slovenskej republiky alebo štátne občianstvo Slovenskej republiky a štátne občianstvo štátu, ktorý je 1. členským štátom Európskej únie, alebo 2. členom medzinárodnej organizácie zabezpečujúcej spoločnú obranu proti napadnutiu, ktorej členom je Slovenská republika, e) má trvalý pobyt na území Slovenskej republiky, f) je bezúhonný, g) je spoľahlivý, h) ovláda štátny jazyk, i) ku dňu prijatia do štátnej služby nie je evidovaný ako občan, ktorý odoprel výkon mimoriadnej služby podľa osobitného predpisu, j) je zdravotne spôsobilý, psychicky spôsobilý a fyzicky zdatný, k) ku dňu prijatia do štátnej služby skončil činnosti, ktorých vykonávanie je obmedzené alebo zakázané podľa § 12 a ku dňu prijatia do štátnej služby skončil, prerušil alebo pozastavil výkon činností, ktorých vykonávanie je zakázané podľa § 13, l) nie je voči nemu vedené trestné stíhanie, m) súhlasí s výkonom štátnej služby podľa potrieb služobného úradu, n) úspešne absolvoval výberové konanie. Do dočasnej štátnej služby bez vykonania prípravnej štátnej služby môže služobný úrad prijať občana (§ 27 ods. 2 zákona č. 281/2015 Z.z.), ak : – spĺňa hore uvedené podmienky, – vykonával štátnu službu v služobnom pomere menej ako 17 rokov, alebo vykonal dobrovoľnú vojenskú prípravu podľa osobitného predpisu, – spĺňa kvalifikačné predpoklady na výkon štátnej služby, – mu možno priznať vojenskú hodnosť podľa § 50, – do uplynutia maximálnej doby štátnej služby mu chýba najmenej jeden rok, – v roku prijatia do štátnej služby dosiahne vek najviac 45 rokov. Do stálej štátnej služby môže služobný úrad prijať občana (§ 29 ods. 7 zákona č. 281/2015), ak: – spĺňa hore uvedené podmienky, – vykonával štátnu službu v služobnom pomere najmenej 17 rokov, – spĺňa kvalifikačné predpoklady na výkon štátnej služby, – mu možno priznať vojenskú hodnosť podľa § 50, – do dovŕšenia vekovej hranice ustanovenej pre priznanú vojenskú hodnosť chýbajú najmenej tri roky. Ďalšie požiadavky na funkciu: sú uvedené v „Zozname funkcií zaradených do výberového konania 3DS/2018 a prehľade ďalších požiadaviek“. Podmienka vzdelania na výkon štátnej služby na vojenskú hodnosť: – vojak 2. stupňa, slobodník : najmenej stredné odborné vzdelanie – čatár, rotný, rotmajster : najmenej úplné stredné všeobecné vzdelanie alebo úplné stredné odborné vzdelanie, – nadporučík, kapitán: vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu
Viac informácií