Ponuky:

Osobný bankár – Poltár

Sponzorované odkazy :

Ponúkame pracovnú pozíciu : Osobný bankár – Poltár

Pracovná náplň: – Do pobočky našej banky hľadáme spoľahlivého a pozitívne naladeného kolegu. – Na pozícii osobného bankára budete mať príležitosť ovplyvňovať náš dlhodobý úspech cez aktívnu komunikáciu s existujúcimi a zároveň novými klientmi. Čo od Vás budeme očakávať? – Aktívne získavať nových klientov prostredníctvom telefonického oslovovania, osobnej komunikácie a získavania referencií. – Udržiavať a budovať dobré vzťahy s klientmi. – Navrhovať klientom optimálne riešenia prostredníctvom ponuky vhodných bankových produktov. – Zabezpečovať poskytovanie spotrebných a hypotekárnych úverov. – Riešiť servisné požiadavky klientov, otvárať osobné účty, zadávať príkazy na úhradu, trvalé príkazy, inkasá, zriaďovať termínované vklady, či sporenia a pod. – Spolupracovať s tímom kolegov na pobočke a na centrále za účelom získavania a poskytovania potrebných informácií a dokumentácie. – Pracovať s finančnou hotovosťou.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu
Viac informácií

Sponzorované odkazy :

pomocný pekár

Ponúkame pracovnú pozíciu : pomocný pekár

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: pomocný pekár výroba prekárenských výrobkov