Ponuky:

Pracovník fyzickej ochrany majetku (strážnik)

Sponzorované odkazy :  

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pracovník fyzickej ochrany majetku (strážnik)


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Stráženie priemyselného objektu v Skalici, evidencie vjazdu/výjazdu vozidiel, vstupu/výstupu osôb, monitorovanie objektu prostredníctvom kamerového systému atď… kľudná, fyzicky nenáročná práca bez obchôdzok a obchôdzkového systému, gastrolístky.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Sponzorované odkazy :

Manažér/ka tímu HM Tesco Skalica

Ponúkame pracovnú pozíciu : Manažér/ka tímu HM Tesco Skalica


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: • Plánujem prácu, aktivity a zmeny na svojom oddelení, vrátane procesu podpory dochádzky. • Do svojho tímu naberám tých najlepších kolegov, vyberám takých pracovníkov, ktorí majú prirodzené prozákaznícke správanie. • Zabezpečujem, že všetci zamestnanci majú všetky nástroje a znalosti potrebné pre ich pozície. • Tím odo mňa pravidelne dostáva spätnú väzbu na úroveň zákazníckeho servisu i spätnú väzbu od zákazníkov, inšpirujem kolegov k doručovaniu skvelého zákazníckeho servisu. • Rozvíjam a podporujem kolegov v ich ďalšom rozvoji a tým pomáham obchodu k zaisteniu dostatku pripravených nástupcov na pozície manažérov a špecialistov. • Riadim a kontrolujem výkonnosť môjho týmu prostredníctvom procesu „inšpiratívna cesta výkonnosti“, predávam svojim kolegom pravidelnú, otvorenú a úprimnú spätnú väzbu. • Rozvíjam svoje prevádzkové a líderské zručnosti. • Dokážem robiť adekvátne rozhodnutia vždy s ohľadom na prvotriedny zákaznícky servis. • Koučujem svoj tím k správnym rozhodnutiam pre zákazníkov, aby vyhľadávali kontakt so zákazníkmi a zachovali si k nim individuálny prístup. • Komunikujem adekvátne so svojim tímom o rozhodnutiach, zmenách a stratégii našej spoločnosti. • Mám otvorené oči, neustále hľadám príležitosti k zlepšeniu môjho oddelenia i obchodu, povzbudzujem kolegov k zdieľaniu nápadov a zjednodušovaniu práce. • Rozumiem tomu, čo je dôležité pre môj tím a spolupodieľam sa na vytváraní dobrého pracovného prostredia, oceňujem pokroky a oslavujem úspechy tímu i jednotlivcov. • Doručujem kľúčové ukazovatele/ BIG 6/ a zaisťujem, aby môj tím dodržiaval všetky prevádzkové rutiny. • Zákazník je počas mojej manažérskej zmeny (duty služby) vždy profesionálne obslúžený a má k dispozícií dostatok tovaru so správnou cenou. Počas zmeny udržujem prevádzkové štandardy na vysokej úrovni. • Komunikujem svojmu tímu súvis medzi zákazníckou spokojnosťou a výsledkami obchodu • Zaisťujem spôsob práce v mojom tíme podľa “Naplánuj-Vykonaj-Zhodnoť”. Kontrolujem kľúčové ukazovatele zvereného oddelenia, venujem dostatok času plánovaniu si svojej práce, zadávam prácu a kontrolujem ju na svojom zverenom pracovisku. • Podporujem svoj tím k doručovaniu termínov, pomáham im s vytváraním plánov, ktoré pri svojej práci a doručení termínov potrebujú. • Som zodpovedný za dodržiavanie aktuálnych legislatívnych požiadaviek, stratégie a politiky spoločnosti Tesco. • Podporujem svoj tím k vytváraniu dobrej pracovnej atmosféry, v ktorej budú kolegovia radi pracovať a prinášať našim zákazníkom každý deň niečo naviac. •prácu v stabilnej spoločnosti •školenia súvisiace s pracovnou pozíciou a rozvojom •možnosť kariérneho rastu •zamestnanecké benefity (príspevok na stravovanie, pracovné voľno navyše, poukážka na rodinné nákupy, zľavy na odevy, Clubcard kreditná karta, zľavy dohodnuté u tretích strán).
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Manažér/ka tímu v zácviku (oblasť MA, SI, SE, MY)

Ponúkame pracovnú pozíciu : Manažér/ka tímu v zácviku (oblasť MA, SI, SE, MY)


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Pozícia manažér tímu v zácviku (oblasť Malacky, Skalica, Senica, Myjava) je pozícia, pri ktorej uchádzač, pre ktorého sa rozhodneme je zaradený po prijatí do programu /teda nie priamo do pozície/. Pred zaradením do pozície má určité obdobie, spravidla niekoľko mesiacov priestor na zoznámenie sa s organizáciou celej prevádzky, so všetkými pozíciami a oddeleniami na prevádzke. Počas programu tieňuje pozíciu manažéra obchodnej jednotky, ktorý je už na pozicií, aby získal čo najviac praktických skúseností a riadiacich schopností z predajnej plochy supermarketu, ktoré spočívajú predovšetkým v: – zodpovednosti za vysoký štandard a služby na obchodnej jednotke – v zodpovedpovednosti za prevádzkové, mzdové náklady a straty – v riadení a vedení kolektívu pracovníkov, trénovaní a koučovaní nových zamestnancov •prácu v stabilnej spoločnosti •školenia súvisiace s pracovnou pozíciou a rozvojom •možnosť kariérneho rastu •zamestnanecké benefity (príspevok na stravovanie, pracovné voľno navyše, poukážka na rodinné nákupy, zľavy na odevy, Clubcard kreditná karta, zľavy dohodnuté u tretích strán).
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Hotelový recepčný

Ponúkame pracovnú pozíciu : Hotelový recepčný


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: – Zodpovednosť za kontinuálny chod recepcie. – Uvádzanie návštev a poskytovanie komplexných informácií hosťom. – Vybavovanie telefonickej a mailovej komunikácie, prepájanie hostí. – Reprezentovanie a zastupovanie záujmov spoločnosti. – Aktualizovanie, kontrolovanie a potvrdzovanie rezervácii hostí. – Zabezpečovanie komfortu pre hosti (občerstvenie, poradenstvo, servis). – Administratíva spojená s chodom recepcie. – Zodpovednosť za dodržiavanie interných nariadení a takisto dodržiavanie poriadku v okolí recepcie. absolventa
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

NN poradca – Skalica

Ponúkame pracovnú pozíciu : NN poradca – Skalica


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Hľadáme zodpovedných ľudí do obchodného tímu, ktorí majú chuť pracovať, rozvíjať sa a hľadajú dlhodobú perspektívnu v dobrej spoločnosti. Staňte sa expertom na poradenstvo v oblasti dôchodkových produktov a produktov životného poistenia. Pracujte pre poisťovňu roka 2016, na ktorú sa klienti môžu spoľahnúť vďaka jej excelentnému poistnému plneniu a pre doplnkovú dôchodkovú spoločnosť, ktorá je jednotkou na slovenskom trhu. Náplň práce NN poradcu: • Kontaktuje klientov, analyzuje ich potreby a získava odporúčania za kvalitné poradenstvo. • Radí klientom ako si zabezpečiť dostatočnú výšku dôchodku a kryť životné riziká, ktoré môžu nepriaznivo ovplyvniť výšku ich príjmu. • Uzatvára nové zmluvy k dôchodkovým produktom 2. a 3. piliera, životného poistenia, či podielovým fondom a vykonáva servis na starých zmluvách. • Pomáha klientom s likvidáciou poistných udalostí. Ak Vás ponuka práce zaujala, pošlite životopis na nižšie uvedené kontaktné údaje. • Mimoriadne atraktívny systém odmeňovania, ktorý vám poskytne možnosti nadštandardného zárobku. Maximálny mesačný zárobok závisí len od vás. Priemerný zárobok NN poradcu je 1 000 eur mesačne. Fixná mesačná odmena počas adaptácie – prvých 6 mesiacov. • Sprostredkujeme vám kontakty so záujmom o uzatvorenie zmlúv životného poistenia. • Pridelíme vám portfólio klientov o ktoré sa budete starať. • Až tretina NN poradcov cestuje každý rok do atraktívnej destinácie. • Flexibilný pracovný čas. • Bezplatný, kvalitný systém vzdelávania. • Podpora skúseného manažéra, ktorý vám pomôže s adaptáciou a získaním predajných zručností. • Možnosť kariérneho rastu. • Priateľskú atmosféru v tíme renomovanej spoločnosti.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Klientsky poradca Skalica

Ponúkame pracovnú pozíciu : Klientsky poradca Skalica


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Sme bankou roka, máme množstvo ocenení a úspechov dosiahnutých vďaka našim zamestnancom, pozícia je pre Vás vhodná, ak: nebojíte sa osloviť klienta, máte dobrý nos na obchodné príležitosti, zaujímate sa o klientov a viete im ponúknuť riešenie na mieru, rád pracujete v dynamickom a súťaživom tíme, chcete si zarobiť a mať výšku príjmu vo svojich rukách, práca s peniazmi a administratíva Vám nie sú cudzie, pri práci s počítačovými systémami sa nebránite novým výzvam. absolventa Medzi výhody a benefity, ktoré Vám ponúkame, patria: férová nadštandardná odmena za výkon, motivácia formou súťaže o rôzne ceny (napr. dovolenky, vecné, peňažné ceny a i.), podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja, výhodné čerpanie bankových, poistných a investičných produktov v zľavách.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu
Viac informácií

Kuchár

Ponúkame pracovnú pozíciu : Kuchár


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Kuchár
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Murár

Ponúkame pracovnú pozíciu : Murár


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Murár Murárske práce. absolventa
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu
Viac informácií

Čašník, servírka

Ponúkame pracovnú pozíciu : Čašník, servírka


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Čašník/Servírka
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

IT technik

Ponúkame pracovnú pozíciu : IT technik


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: IT technik Prevádzková obsluha technologických zariadení a údržba
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Upratovačka

Ponúkame pracovnú pozíciu : Upratovačka


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Upratovačka
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu
Viac informácií

Stolár

Ponúkame pracovnú pozíciu : Stolár


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Stolár
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií

Koordinátor cudzích jazykov

Ponúkame pracovnú pozíciu : Koordinátor cudzích jazykov


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Koordinátor cudzích jazykov Koordinuje aktivity vyplývajúce z harmonogramu činností týkajúcich sa cudzích jazykov
Pracovný pomer: pracovný pomer na kratší pracovný čas
Viac informácií

Stavebný robotník

Ponúkame pracovnú pozíciu : Stavebný robotník


Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Špeciálne stavebné práce, pomocné stavebné práce, práce pri opravách mostov a cestných komunikáciach absolventa Príspevok na cestovné, príspevok na ubytovanie,
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Viac informácií