Zdravotná sestra vo FBLR ambulancii

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Levice
  • Uverejnené 5 dní pred

MUDr. František Horváth, konateľ tel.: +4217421220, tel.: +421918477281

Ponúkame pracovnú pozíciu : Zdravotná sestra vo FBLR ambulancii

Pracovná náplň: – prijímanie a objednávanie pacientov, organizovanie programu procedúr, komunikácia a starostlivosť o pacienta, asistencia lekárovi pri určitých výkonoch, práca s PC – originály dokladov o vzdelaní prineste na osobný pohovor k nahliadnutiu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 07:00 do 15:30 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Zdravotníctvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Vyššie odborné vzdelanie
precíznosť (presnosť) iniciatívnosť trpezlivosť spoľahlivosť empatia ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:

organizovanie a plánovanie práce
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
osobnostný rozvoj

Počítače:

Microsoft Word – elementárna
Microsoft Excel – elementárna

Ďalšie požiadavky:

– odbornosť, pracovitosť, zmysel pre poriadok a čistotu, ohľaduplnosť, diskrétnosť

Pracovné výhody : ,
Kontakt : MUDr. František Horváth, konateľ tel.: +4217421220, tel.: +421918477281
Okres : okres Levice

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: ENDOSERVICE – MAC, s.r.o.
IČO: 36550680

Adresa:

Demandice 315, Demandice, 93585

Adresa zamestnávateľa : Šahy okres Levice Školská 1 93601