Technik údržby – elektrotechnik

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Levice
  • Uverejnené 5 dní pred

Ing. Zdenka Marföldiová

Ponúkame pracovnú pozíciu : Technik údržby – elektrotechnik

Pracovná náplň: – oprava a údržba výrobných liniek a iných zariadení – operatívne odstraňovanie vzniknutých porúch a nedostatkov Záujemci môžu poslať životopis do 15.01.2017 mailom na adresu praca@camfil.com s označením v predmete „Technik udrzby“. Vhodných uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať. Výberové konanie je naplánované na prelome mesiacov Január / Február 2017.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Elektrotechnika
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Elektrotechnika;Stredné odborné vzdelanie
spoľahlivosť

Všeobecné spôsobilosti:

pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Ďalšie požiadavky:

platná Vyhl. č.508/2009 Z.z. (min. § 21), čiastočné znalosti PLC výhodou, technické myslenie, znalosť anglického jazyka výhodou, zodpovedný prístup k práci, flexibilita, vodičský preukaz sk.B, PC znalosti – základy

Pracovné výhody : spoločnosť s medzinárodným zázemím vo výrobe filtračných jednotiek, zabezpečená strava, stabilné pracovné miesto v kmeňovom stave, nefajčiarske pracovné prostredie, kvalitné technické zabezpečenie,
Kontakt : Ing. Zdenka Marföldiová
Okres : okres Levice
Dátum nástupu : 1. 2. 2017

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Camfil s.r.o.
IČO: 36650935

Adresa:

E. Sachsa 8, Levice, 93401

Adresa zamestnávateľa : Levice okres Levice E. Sachsa 8 93401