Obsluha CNC stroja v nábytkárskej výrobe

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Dolná Seč
  • Uverejnené 1 týždeň pred

Ing. Jozef Pokoraczký, výrobný riaditeľ tel.: +421911458582

Ponúkame pracovnú pozíciu : Obsluha CNC stroja v nábytkárskej výrobe

Pracovná náplň: – obsluha olepovacieho centra CNC – hranenie nábytkových dielcov Stretnutie o dohodnite vopred telefonicky.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : od 07:30 do 16:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Drevospracujúci priemysel
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

strojárstvo;Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie
praktické myslenie precíznosť (presnosť) spoľahlivosť

Všeobecné spôsobilosti:

technická gramotnosť

Ďalšie požiadavky:

– prax v strojárskom odbore pri obsluhe CNC strojov, príp. iných strojov

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Jozef Pokoraczký, výrobný riaditeľ tel.: +421911458582
Okres : okres Levice

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: SANTAL Ltd, s.r.o.
IČO: 47168277

Adresa:

Dolná Seč 247, Dolná Seč, 93531

Adresa zamestnávateľa : Dolná Seč okres Levice Dolná Seč 247 93531