Riadiaci pracovník (manažér) v logistike

Ponúkame pracovnú pozíciu : Riadiaci pracovník (manažér) v logistike

Pracovná náplň: Manažér logistiky – riadenie a koordinácia obehu materiálu, obalov a výrobkov, skladové hospodárstvo a vedenie skladu – koordinácia dopravy, colná deklarácia – komunikácia s dodávateľmi a zákazníkmi – kalkulácia výrobných kapacít, spracovanie a kontrola materiálových potrieb – fakturácia výrobkov, práca v systéme PPS – kontakt Ing. Andrea Sandová 047/4812354 / personalneSK@forschner.com
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 3 roky
Zmeny : pružný pracovný čas
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Cudzie jazyky:

anglický – elementárna: A1 a A2

Počítače:

Microsoft Word – pokročilá
Microsoft Excel – pokročilá

Pracovné výhody : ,
Kontakt :
Okres : okres Veľký Krtíš

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Forschner Slovakia s.r.o.
IČO: 47856068

Adresa:

Nová Ves 234, Nová Ves, 99105

Adresa zamestnávateľa : Sklabiná okres Veľký Krtíš Nová Ves 99105