Informátor (člen požiarnej hliadky)

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Levice
  • Uverejnené 1 týždeň pred

Dana Šamová tel.: +421366312267

Ponúkame pracovnú pozíciu : Informátor (člen požiarnej hliadky)

Pracovná náplň: – zabezpečenie vizuálnej kontroly vonkajších priestorov, obsluha vstupnej rampy, vykonávnaie výstupnej kontroly osôb, … Pracovné miesta sú vytvorené pre osoby so zdravotným postihnutím. Jedno pracovné miesto je na plný úväzok a druhé na polovičný úväzok (20 hod./týžd.).
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : dvojzmenný pracovný režim áno
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Hospodárska správa, prevádzka, požiarna ochrana a BOZP
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Dana Šamová tel.: +421366312267
Okres : okres Levice

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: NOVOCHEMA, družstvo
IČO: 00167886

Adresa:

Nixbrod 28, Levice, 93401

Adresa zamestnávateľa : Levice okres Levice Nixbrod 28 93401