Manipulačný pracovník

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Komárno
  • Uverejnené 6 dní pred

Ponúkame pracovnú pozíciu : Manipulačný pracovník

Pracovná náplň: Výberové konanie sa uskutoční dňa 12.01.2017 o 13:00 v budove ÚPSVR KN Župná 15, 945 01 Komárno, malá zasadačka č. 121. Manuálna práca, triedenie kovového odpadu, ukladanie materiálu z lisu a nožníc.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 4
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Cudzie jazyky:

slovenský – pokročilá: B1 a B2

Pracovné výhody : Zaujímavé finančné ohodnotenie, preplácanie cestovného, ponúkame stabilnú, dlhodobú, serióznu prácu, preplácanie nadčasov, firemné akcie, pracovný odev, možnosť rozšírenia odborných preukazov.,
Kontakt :
Okres : okres Komárno
Dátum nástupu : 13. 1. 2017

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: TSR Slovakia, s.r.o.
IČO: 47258811

Adresa:

Röntgenova 28, Bratislava-Petržalka, 85101

Adresa zamestnávateľa : Komárno okres Komárno Komárno 94501