Vodič špeciálneho nákladného motorového vozidla

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Pezinok
  • Uverejnené 5 dní pred

Ing. Juraj Valent, riaditeľ tel.: 0905478943

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vodič špeciálneho nákladného motorového vozidla

Pracovná náplň: VP-B, C, E. Riadenie špeciálneho kontajnerového vozidla s hydraulickou rukou a prívesom, a obsluha uvedených prídavných zariadení. Osvedčenia/certifikáty: (Uviesť) psychotesty, kvalifikačná karta vodiča, digitálna karta vodiča, lekárska prehliadka. Pracovná doba: na 2 zmeny 7,00 – 15,30 hod. a 10,00 – 18,30 hod. Možnosť ubytovania v ubytovni nachádzajúcej sa v areáli spoločnosti.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 6 mesiacov
Zmeny : dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 3
Pracovná oblasť : Poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybolov a veterinárstvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Základné vzdelanie

Vodičské oprávnenie:

Skupina B
Skupina C
Skupina C + E

Pracovné výhody : ubytovanie,
Kontakt : Ing. Juraj Valent, riaditeľ tel.: 0905478943
Okres : okres Pezinok

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: JV INTERSAD, spol. s r.o.
IČO: 17638348

Adresa:

Na pažiti 6/D, Svätý Jur, 90021

Adresa zamestnávateľa : Svätý Jur okres Pezinok Na pažiti 6/D 90021