Pokladník / pokladníčka v predajni

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Pezinok
  • Uverejnené 1 týždeň pred

Ing.Viktor Čorej-zástupca konateľa, D.Uhrínová -personalistka tel.: 0905705842, 0905998715

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pokladník / pokladníčka v predajni

Pracovná náplň: Práca na pokladni, dokladanie tovaru. Pracovná doba: 5.45-14.00, 14.00-21.15 h.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa;mladistvého
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie

Pracovné výhody : 1x ročne poukážka na nákup tovaru, zamstnanecká karta, stravné lístky,
Kontakt : Ing.Viktor Čorej-zástupca konateľa, D.Uhrínová -personalistka tel.: 0905705842, 0905998715
Okres : okres Pezinok

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Centro Market
IČO: 47841907

Adresa:

Cesta osloboditeľov 8, Brezno, 97701

Adresa zamestnávateľa : Svätý Jur okres Pezinok Rulandská 1 90021