Opatrovateľ / opatrovateľka

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Pezinok
  • Uverejnené 5 dní pred

Mgr. Ľubica Reháková, hlavná sestra tel.: 0917529049

Ponúkame pracovnú pozíciu : Opatrovateľ / opatrovateľka

Pracovná náplň: Opatrovateľská strostlivosť u seniorov /Hygiena /kŕmenie/polohovanie …, výhodou kurz opatrovania. Vlastná doprava zamestnávateľa. Bez možnosti ubytovania.

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : nepretržitý pracovný režim áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Zdravotníctvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Základné vzdelanie

Pracovné výhody : vlastná doprava zamestnávateľa,
Kontakt : Mgr. Ľubica Reháková, hlavná sestra tel.: 0917529049
Okres : okres Pezinok

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Dom Seniorov Pezinok n. o.
IČO: 45741140

Adresa:

Kučišfdorská dolina 6, Pezinok, 90201

Adresa zamestnávateľa : Pezinok okres Pezinok Kučišfdorská dolina 6 90201