Regionálny obchodný zástupca pre predaj poistných produktov a služieb

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Pezinok
  • Uverejnené 1 týždeň pred

Dušan Idešic- riaditeľ pobočky Bratislava tel.: 0915774503

Ponúkame pracovnú pozíciu : Regionálny obchodný zástupca pre predaj poistných produktov a služieb

Pracovná náplň: Práca s existujúcimi klientami, aktívne vyhľadávanie klientov a následná starostlivosť o nich. Poistné a finančné poradenstvo a vypracovávanie návrhov na poistenie. Príprava, uzatváranie poistných zmlúv životného a neživotného poistenia v príslušnom regióne obchodného miesta. Sprostredkovanie predaja bankových produktov. Prax v obchodnej činnosti alebo službách vítaná. Komunikatívnosť, schopnosť vcítiť sa do požiadaviek klienta. Príjemné nenútené vystupovanie. Dobré prezentačné schopnosti. Vysoké pracovné nasadenie, vytrvalosť a samostatnosť. Schopnosť pracovať v dynamicky sa meniacom prostredí. Pozitívne myslenie – optimizmus. Vítaní sú aj záujemcovia z radov aktívnych dôchodcov = možnosť využitia životných skúseností. Vhodné aj pracovníkov so zníženou pracovnou schopnosťou. Odmeňovanie podľa výkonu, stály fix + provízia. Pracovná zmluva na dobu určitú s možnosťou predĺženia na neurčito.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 5 rokov
Zmeny : jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 5
Pracovná oblasť : Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Počítače:

Microsoft Excel – elementárna
základy hospodárskej korešpondencie – elementárna
Microsoft Word – pokročilá
Microsoft Outlook – pokročilá
Internet – pokročilá

Pracovné výhody : Zaujímavá práca v renomovanej a finančne silnej spoločnosti. Prepracovaný školiaci a rozvojový program.,
Kontakt : Dušan Idešic- riaditeľ pobočky Bratislava tel.: 0915774503
Okres : okres Pezinok

Obchodné meno: KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group
IČO: 31595545

Adresa:

Štefánikova 17, Bratislava-Staré Mesto, 81105

Adresa zamestnávateľa : Pezinok okres Pezinok Štefánikova 11 90201