Chladiarenský mechanik

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Pezinok
  • Uverejnené 5 dní pred

Ivan Lobík-riaditeľ, Robert Dömötör-ekonóm tel.: 033/6422255

Ponúkame pracovnú pozíciu : Chladiarenský mechanik

Pracovná náplň: Vyučený v danom odbore, príslušné školenia a preukazy. VP-B, aktívny vodič s praxou. Ochota chodiť na montáže v rámci SR, prípadne blízke zahraničie. Montáž a servis chladiacich zariadení. www.sinop.sk

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 08:00 do 16:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Pracovné výhody : ubytovanie,
Kontakt : Ivan Lobík-riaditeľ, Robert Dömötör-ekonóm tel.: 033/6422255
Okres : okres Pezinok

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: SINOP ALFA, s. r. o.
IČO: 35722118

Adresa:

Bratislavská 81, Pezinok, 90201

Adresa zamestnávateľa : Pezinok okres Pezinok Bratislavská 90201