Vodič nákladného motorového vozidla

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Pezinok
  • Uverejnené 5 dní pred

Dezider Slezák -predseda PD tel.: 033/6476102, tel.: 0908719064

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vodič nákladného motorového vozidla

Pracovná náplň: Vykonávanie všetkých poľnohospodárskych prác nákladným vozidlom.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : pružný pracovný čas
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybolov a veterinárstvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie

Vodičské oprávnenie:

Skupina C

Pracovné výhody : stravovanie,
Kontakt : Dezider Slezák -predseda PD tel.: 033/6476102, tel.: 0908719064
Okres : okres Pezinok

Obchodné meno: Poľnohospodárske družstvo Viničné – Slovenský Grob
IČO: 31444636

Adresa:

Družstevná 729/33/C, Viničné, 90023

Adresa zamestnávateľa : Viničné okres Pezinok Družstevná 33 90023