Opatrovateľka v Opatrovateľskej službe a Zariadení opatrovateľskej služby

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Pezinok
  • Uverejnené 5 dní pred

Ponúkame pracovnú pozíciu : Opatrovateľka v Opatrovateľskej službe a Zariadení opatrovateľskej služby

Pracovná náplň: MESTO PEZINOK obsadzuje voľné pracovné miesta Opatrovateľka v Opatrovateľskej službe a Zariadení opatrovateľskej služby požadované predpoklady: • vyššie odborné vzdelanie v odbore vzdelávania so zameraním na opatrovanie alebo na poskytovanie zdravotnej starostlivosti, alebo • úplné stredné odborné vzdelanie v odbore vzdelávania so zameraním na opatrovanie alebo na poskytovanie zdravotnej starostlivosti, alebo • stredné odborné vzdelanie v odbore vzdelávania so zameraním na opatrovanie alebo na poskytovanie zdravotnej starostlivosti, alebo • nižšie stredné odborné vzdelanie v odbore vzdelávania so zameraním na opatrovanie alebo na poskytovanie zdravotnej starostlivosti,alebo • akreditovaný kurz opatrovania najmenej v rozsahu 220 hodín • profesionalita • empatický prístup ku klientom • bezúhonnosť vítané predpoklady: • vodičský preukaz sk. B Bližšie informácie poskytne osobne, príp. telefonicky Mgr. Alena Černáková – vedúca ZOS, Opatrovateľskej služby, Komenského 23 Pezinok (033/ 6901 970, 972) Žiadosti so životopisom a fotokópiou dokladu o ukončenom vzdelaní zasielajte poštou na adresu: Mestský úrad Radničné nám. 7 902 01 Pezinok prípadne prineste osobne do podateľne MsÚ (na prízemí), alebo pošlite elektronickou poštou na adresu : msu@msupezinok.sk. Mesto Pezinok si vyhradzuje právo písomne odpovedať len vybraným uchádzačom, ktorí budú pozvaní na ústny pohovor.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Samospráva
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Vyššie odborné vzdelanie

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Pracovné výhody : ,
Kontakt :
Okres : okres Pezinok

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Mesto Pezinok
IČO: 00305022

Adresa:

Radničné nám. 7, Pezinok, 90214

Adresa zamestnávateľa : Pezinok okres Pezinok Komenského 23 90201