Príslušník Mestskej polície Pezinok

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Pezinok
  • Uverejnené 7 dní pred

Zást.náčelníka MsP Pezinok -Mgr.Miloslav Bila tel.: 033/6901181

Ponúkame pracovnú pozíciu : Príslušník Mestskej polície Pezinok

Pracovná náplň: MESTO PEZINOK – MESTSKÁ POLÍCIA vyhlasuje výberové konanie na miesto príslušníka Mestskej polície Pezinok, s týmito požiadavkami: Zamestnávateľ: MESTO PEZINOK, Radničné nám. 7, 902 01 Pezinok Funkcia: príslušník mestskej polície Kvalifikačné predpoklady: úplné stredné vzdelanie s maturitou Iné kritériá a požiadavky: trestná a občianska bezúhonnosť, vek vyšší ako 21 rokov, osoba duševne a telesne spôsobilá na plnenie úloh obecnej polície, vodičský preukaz skupiny B Požadované doklady: žiadosť o prijatie do zamestnania a životopis, doklad o ukončení štúdia, výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace. Iné vítané doklady alebo odbornosti: osvedčenie o odbornej spôsobilosti pre výkon plnenia úloh mestského policajta, zbrojný preukaz na držanie zbrane a streliva pre výkon povolania, zamestnania alebo oprávnenia. Požadované osobné vlastnosti a schopnosti: 1. Slušné a rázne vystupovanie, schopnosť potlačiť impulzívnosť jednania v záťažových situáciách. 2. Prísna sebadisciplína , zodpovednosť a kolegialita. 3. Kladný vzťah k práci, obetavosť a iniciatíva pri plnení úloh . Miesto podania žiadosti o účasť na výberovom konaní: žiadosti spolu s dokladmi zasielať poštou alebo osobne na adresu: Mesto Pezinok, Mestská polícia, Radničné námestie 7, 902 01 Pezinok
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Samospráva
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Zást.náčelníka MsP Pezinok -Mgr.Miloslav Bila tel.: 033/6901181
Okres : okres Pezinok

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Mesto Pezinok
IČO: 00305022

Adresa:

Radničné nám. 7, Pezinok, 90214

Adresa zamestnávateľa : Pezinok okres Pezinok Radničné námestie 7 90214