Operátor zariadenia v chemickej výrobe

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Pezinok
  • Uverejnené 1 týždeň pred

RNDr. Juraj Čech tel.: 033/6905612, 0903424742

Ponúkame pracovnú pozíciu : Operátor zariadenia v chemickej výrobe

Pracovná náplň: Požadované vzdelanie: Stredná odborná škola chemická – chemik operátor (2860 K). Chemik operátor, chemická a farmaceutická výroba. Nepretržitá pracovná doba: 6-18 a 18-6 h.

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : nepretržitý pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 12
Pracovná oblasť : Chemická výroba a farmácia
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Počítače:

prevádzkový terminál – pokročilá

Pracovné výhody : ,
Kontakt : RNDr. Juraj Čech tel.: 033/6905612, 0903424742
Okres : okres Pezinok

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: MIKROCHEM spol. s r.o.
IČO: 00604496

Adresa:

Za dráhou 33, Pezinok, 90201

Adresa zamestnávateľa : Pezinok okres Pezinok Za dráhou 33 90201