Pomocný pracovník v cukrárenskej výrobe

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Levice
  • Uverejnené 5 dní pred

Tibor Páldi, konateľ tel.: +421905273062

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pomocný pracovník v cukrárenskej výrobe

Pracovná náplň: Pomocné práce v cukrárenskej výrobe – pečenie, plnenie, balenie… Prax ani vyučenie v odbore nie sú podmienkami, miesto je vhodné aj pre mužov. Vítaní sú záujemcovia zo Želiezoviec a blízkeho okolia. Stretnutie si dohodnite vopred telefonicky.

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 06:30 do 15:30 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Potravinárstvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Základné vzdelanie
precíznosť (presnosť) spoľahlivosť iniciatívnosť

Všeobecné spôsobilosti:

tímová práca
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
manuálna zručnosť

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Tibor Páldi, konateľ tel.: +421905273062
Okres : okres Levice

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Tibor Páldi – BETTI, s.r.o.
IČO: 36566659

Adresa:

Mierová 3, Želiezovce, 93701

Adresa zamestnávateľa : Želiezovce okres Levice Mierová 3 93701