Manipulant pre čistenie cestných úsekov

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Detva
  • Uverejnené 5 dní pred

Ing. Srnka J. Kmeťová tel.: +421902918852, tel.: +421911697307

Ponúkame pracovnú pozíciu : Manipulant pre čistenie cestných úsekov

Pracovná náplň: Manipulant pre čistenie cestných úsekov, usmerňovanie cestnej premávky počas čistenia cestných úsekov.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 06:00 do 18:00 dvojzmenný pracovný režim áno
Počet ponúkaných pozícií : 4
Pracovná oblasť : Doprava
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Srnka J. Kmeťová tel.: +421902918852, tel.: +421911697307
Okres : okres Detva

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: WorldWood Slovakia, s.r.o.
IČO: 36638315

Adresa:

Kukučínova 253/90, Detva, 96212

Adresa zamestnávateľa : Vígľaš okres Detva Vígľaš 96202