Operátor výrobnej linky – špecialista

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Levice
  • Uverejnené 1 týždeň pred

Ing. Zdenka Marföldiová

Ponúkame pracovnú pozíciu : Operátor výrobnej linky – špecialista

Pracovná náplň: – obsluha a nastavovanie výrobných liniek – práca v stoji pri výrobnej linke Záujemci môžu poslať životopis do 22.01.2017 mailom na adresu praca@camfil.com s označením v predmete „Operator vyrobnej linky – specialista“. Výberové konanie je plánované na 25.01.2017 o 12hod v priestoroch spoločnosti. Vybraných vhodných uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať – pozývať na pohovor.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : dvojzmenný pracovný režim áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie

Všeobecné spôsobilosti:

tímová práca
manuálna zručnosť

Počítače:

Microsoft Word – elementárna
Microsoft Excel – elementárna

Ďalšie požiadavky:

technické zmýšľanie výhodou (napr. prax s nastavovaním strojov alebo technické zameranie školy), zodpovedný prístup, ochota pracovať nadčas

Pracovné výhody : spoločnosť s medzinárodným zázemím vo výrobe filtračných jednotiek, zabezpečená strava, stabilné pracovné miesto, nefajčiarske pracovné prostredie, kmeňový zamestnanec,. dvojzmenná prevádzka,
Kontakt : Ing. Zdenka Marföldiová
Okres : okres Levice
Dátum nástupu : 1. 2. 2017

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Camfil s.r.o.
IČO: 36650935

Adresa:

E. Sachsa 8, Levice, 93401

Adresa zamestnávateľa : Levice okres Levice E. Sachsa 8 93401