Technický pracovník

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Jakubov
  • Uverejnené 6 dní pred

Štefan Bajus tel.: +421918942421

Ponúkame pracovnú pozíciu : Technický pracovník

Pracovná náplň: – Hľadáme zodpovedného pracovníka na interiérové a exteriérové práce okolo objektov a bytových domov v Bratislavskom kraji. – Exteriérové práce: – kosenie, – starostlivosť o zeleň a priľahlé chodníky, cesty, parkoviská, – zimná údržba ( odhŕňanie snehu, solenie atď., ), Interiérové práce: – tepovacie práce, – strojové čistenia, – umývanie sklených výplní, – údržba zverených strojov.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 3 mesiace
Zmeny : od 7:00 do 15:30 pružný pracovný čas
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Remeslá a osobné služby
Ponúkaná mzda : od 750 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie
praktické myslenie technický talent precíznosť (presnosť) spoľahlivosť

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:

organizovanie a plánovanie práce
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
samostatnosť
technická gramotnosť
fyzická zdatnosť

Ďalšie požiadavky:

Ochota pracovať aj mimo štandardný pracovný čas ( večer, víkend).

Pracovné výhody : – Firemný mobil, – firemný automobil, – príplatky za nadčasy, – stravné lístky, – sezónne príplatky.,

Informácie pre záujemcu:
Uchádzača budeme kontaktovať pre dohodnutie konkrétneho termínu pohovoru.

Kontakt : Štefan Bajus tel.: +421918942421
Okres : okres Malacky
Dátum nástupu : 1. 2. 2017

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: SAWBAC Slovensko, a.s.
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 35849584
Telefón: +421902942486

Upratovacie práce, technická správa budov, sklad a výroba hygienického materiálu

Adresa:

Jakubov 49
90063 Jakubov
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Jakubov okres Malacky Jakubov 49 90063