Administrátor predaja a vývozu

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Levice
  • Uverejnené 6 dní pred

Ing. Zdenka Marföldiová

Ponúkame pracovnú pozíciu : Administrátor predaja a vývozu

Pracovná náplň: – príjem, spracovanie, vybavovanie a fakturácia objednávok – tvorba cenových ponúk – komunikácia so zákazníkom (tuzemskí aj zahraniční) – koordinácia expedícií Záujemci môžu poslať životopis a motivačný list v anglickom aj slovenskom jazyku do 22.01.2017 mailom na adresu praca@camfil.com s označením v predmete „Admnistrátor predaja a vývozu“. Vybraných vhodných uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať – pozývať na výberové konanie, ktoré je naplánované na 24.01.2017 o 8hod v priestoroch spoločnosti.

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 07:00 do 15:30 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie
komunikatívnosť

Všeobecné spôsobilosti:

tímová práca
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Cudzie jazyky:

anglický – vysoká: C1 a C2

Počítače:

MS Office balík – pokročilá

Ďalšie požiadavky:

orientácia na zákazníka

Pracovné výhody : spoločnosť s medzinárodným zázemím vo výrobe filtračných jednotiek, stabilné pracovné miesto, nefajčiarske pracovné prostredie, práca na jednu zmenu, flexibilný pracovný čas,
Kontakt : Ing. Zdenka Marföldiová
Okres : okres Levice
Dátum nástupu : 1. 2. 2017

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Camfil s.r.o.
IČO: 36650935

Adresa:

E. Sachsa 8, Levice, 93401

Adresa zamestnávateľa : Levice okres Levice E. Sachsa 8 93401