Stavbyvedúci a prípravár výroby

Ing. Miroslav Ratičák tel.: +421905941680

Ponúkame pracovnú pozíciu : Stavbyvedúci a prípravár výroby

Pracovná náplň: Pracovník na riešenie prebiehajúcich montáží (komunikácia s investorom, dodávateľom, materiál, montážnici, doprava, logistika, termíny, logistika, závady… ).

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : pružný pracovný čas
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Stavebníctvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Stavebníctvo, geodézia a kartografia;Stredné odborné vzdelanie v odbore odborná škola – strojárstvo;Stredné odborné vzdelanie v odbore odborná škola – stavebníctvo;Úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v odbore stavebníctvo – stavebné inžinierstvo /Bc/;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v skupine odborov Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v skupine odborov Stavebníctvo, geodézia a kartografia
pozornosť praktické myslenie precíznosť (presnosť) cieľavedomosť

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:

organizovanie a plánovanie práce
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
tvorivosť (kreativita)
technická gramotnosť
manuálna zručnosť

Počítače:

Microsoft Word – elementárna
Microsoft Excel – elementárna
Microsoft Outlook – elementárna
Internet – elementárna

Ďalšie požiadavky:

Prosíme uchádzačov zaslať na e-mail profesijný životopis, my sa Vám ozveme (ak nie je nevyhnutné prosíme netelefonovať).

Pracovné výhody : Služobné motorové vozidlo, služobný telefón.,

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:
osobný pohovor

Kontakt : Ing. Miroslav Ratičák tel.: +421905941680
Okres : okres Námestovo

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: SLOVFORNET.SK, a.s.
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 47451840
Internetová adresa: www.slovfornet.sk
Telefón: +421914343601

Slovenská firma zaoberajúca sa výrobou a montážou hliníkových dverí a okien, plastových dverí a okien, hliníkových stien a fasád, protipožiarnych hliníkových dverí a systémov, zimných záhrad a iných doplnkov . Ochodný zástupca firmy Lamelland Trenčín – tieniaca technika a garážové brány.

Adresa:

Komenského 498/34
02901 Námestovo
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Vavrečka okres Námestovo areál PUNCH CAMPUS – za vodou , 311 02901