Administratívny pracovník

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Bardejov
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Bc. Ivana Loy konateľ tel.: +421905611363

Ponúkame pracovnú pozíciu : Administratívny pracovník

Pracovná náplň: Príprava a spracovanie cenových ponúk, spracovanie dokladov a ich príprava pre účtovníctvo, práca v internom programe (zaškolíme), práca v exceli, objednávanie tovaru, kontakt s dodávateľmi. podmienka: zaslať vopred podrobný životopis na email: info@prymat.sk. Vybraných uchádzačov si budeme pozývať na osobný pohovor.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 3 mesiace
Zmeny : od 8:00 do 16:30 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Personalistika, administratíva a služby zákazníkom
Ponúkaná mzda : od 500 do 850 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie
praktické myslenie precíznosť (presnosť) iniciatívnosť spoľahlivosť komunikatívnosť

Všeobecné spôsobilosti:

organizovanie a plánovanie práce
tímová práca
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
finančná a ekonomická gramotnosť

Počítače:

Internet – pokročilá
Microsoft Word – vysoká
Microsoft Excel – vysoká
Microsoft Outlook – vysoká

Ďalšie požiadavky:

Podmienka: zaslať vopred podrobný životopis na email: info@prymat.sk. Vybraných uchádzačov si budeme pozývať na osobný pohovor.

Pracovné výhody : Interné zaškolenie.,

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:
osobný pohovor v kancelárii

Kontakt : Bc. Ivana Loy konateľ tel.: +421905611363
Okres : okres Bardejov
Dátum nástupu : 1. 3. 2017

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: PRYMAT s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 48238953
Internetová adresa: www.oknaprymat.sk
Telefón: +421905611363

Charakteristika:

Stavebno-obchodná činnosť

Adresa:

Stöcklova 8
08501 Bardejov
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Bardejov okres Bardejov Stöcklova 8 08501