Pracovník operatívnej evidencie – sklad

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Galanta
  • Uverejnené 5 dní pred

Mgr. Andrea Gálová Zástupca oddelenia rozvoja ľudských zdrojov tel.: +421317880346

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pracovník operatívnej evidencie – sklad

Pracovná náplň: – Spracovávanie evidencie surovín, kancelárskych potrieb a drobného majetku v informačnom systéme, – fyzický príjem a výdaj surovín, kancelárskych potrieb a drobného majetku, – obsluha riadiacich panelov, – váženie, evidencia odpadového materiálu a vytváranie dokladov v informačnom systéme, – obsluha vážneho systému.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania;Logistika, skladovanie a poštové služby
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie
precíznosť (presnosť) spoľahlivosť komunikatívnosť

Všeobecné spôsobilosti:

samostatnosť

Počítače:

Microsoft Word – elementárna
Microsoft Excel – elementárna

Ďalšie požiadavky:

Prax: skladový systém a VZV- vítaná.

Pracovné výhody : – Práca v stabilnej – prosperujúcej spoločnosti, – odmena za vzornú dochádzku, – možnosť kariérneho rastu, – zaujímavý sociálny program, – poskytnutie osobných ochranných pracovných prostriedkov.,
Kontakt : Mgr. Andrea Gálová Zástupca oddelenia rozvoja ľudských zdrojov tel.: +421317880346
Okres : okres Galanta

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: I.D.C. Holding, a.s.
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 35706686
Internetová adresa: http://www.idcholding.com
Telefón: +421317880379

I.D.C. Holding, a.s. je najväčším slovenským producentom cukroviniek a trvanlivého pečiva. Spoločnosť vychádza z viac než 100 ročnej tradície výroby v trnavskom závode Figaro Trnava a z viac než 60 ročnej tradície výroby trvanlivého pečiva v Pečivárňach Sereď. Získaním certifikátov kvality podľa medzinárodných noriem sa posilnila schopnosť I.D.C. Holding, a. s. uspokojiť potreby zákazníkov poskytovaním bezpečných potravín, ktoré vo všetkých ukazovateľoch spĺňajú požiadavky legislatívy EÚ na kvalitu a bezpečnosť potravín. Vo výrobných závodoch spoločnosti I.D.C. Holding, a.s. sa vyrábajú obľúbené výrobky, pri výrobe ktorých sa uplatňuje tradičná receptúra s použitím najmodernejších zariadení a zohľadnení všetkých požiadaviek na kvalitu. Medzi najznámejšie produkty patria nepochybne Horalky, Tatranky, Mila, Mäta, Lina, Kávenky, Kakaové rezy, mentolové karamely Snehulky, celý rad funkčných cukríkov pod značkou Verbena, lízanky, želé cukríky a banánky máčané v horkej čokoláde. V Českej republike, V Poľsku a v Maďarsku má spoločnosť vybudované obchodné spoločnosti s kompletným obchodným tímom, logistickým a marketingovým zázemím.

Adresa:

Drieňová 3
82101 Bratislava-Ružinov
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Sereď okres Galanta Trnavská cesta 946/14 92614