Autoelektrikár

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Dubník
  • Uverejnené 1 týždeň pred

Kristína Ruženská Sekretárka, personalistka tel.: +421356484062

Ponúkame pracovnú pozíciu : Autoelektrikár

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň:

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 6 mesiacov
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel);Predaj a servis motorových vozidiel;Elektrotechnika
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Kristína Ruženská Sekretárka, personalistka tel.: +421356484062
Okres : okres Nové Zámky

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: AGROCONTRACT Mikuláš, a.s.
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 36521094
Telefón: 0356484062

Pôsobíme v oblasti poľnohospodárskej činnosti – rastlinná výroba: Zameriavame sa na pestovanie pšenice, jačmeňa, tritikále, repky olejnej, kukurice, sóje a zabezpečenie krmovinovej základne pre živočíšnu výrobu. Zároveň poskytujeme predaj z dvora pre súkromné osoby aj firmy a organizácie. Živočíšna výroba – zaoberáme sa chovom hovädzieho dobytka zameraného na produkciu mlieka, avšak nerobíme v danej oblasti predaj z dvora. Predávame aj mliečnych býkov. Poľnohospodárska technika – disponujeme vlastným strojovým parkom pre prvovýrobu v rastlinnej výrobe – traktory, pluhy, postrekovače, kombajn, sejačka, … Poskytujeme služby strojmi a zariadeniami po dohovore so zákazníkom pre súkromné osoby a rovnako aj pre firmy v okolí. Všetko na základe tel. dohovoru alebo osobného dohovoru.

Adresa:

Mikuláš 631
94655 Dubník
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Dubník okres Nové Zámky Mikuláš 631 94655