Vedúci laboratória

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Poprad
  • Uverejnené 1 týždeň pred

Mgr. Zuzana Gancarčíková referentka PaM tel.: +421524412140 fax: +421524422086

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vedúci laboratória

Pracovná náplň: Vedenie oddelenia laboratórnej diagnostiky, realizácia laboratórnych prác a vedenie príslušnej dokumentácie podľa platnej legislatívy.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 5 rokov
Zmeny : od 6:30 do 14:30 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Zdravotníctvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
praktické myslenie analytické myslenie

Všeobecné spôsobilosti:

analyzovanie a riešenie problémov
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
organizovanie a plánovanie práce
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
vedenie ľudí
samostatnosť

Počítače:

Microsoft Excel – pokročilá
Microsoft Word – pokročilá
Internet – pokročilá

Ďalšie požiadavky:

– Znalosti pri zavádzaní, realizácii, kontrole procesu zdravotnej starostlivosti v klinickom laboratóriu.
– Všeobecný prehľad v zdravotníckej legislatíve.
– Registrácia v príslušnej komore.
– Bezúhonnosť.
– Konkrétne požiadavky na odbornosť uchádzača (VŠ 2. stupňa + špecializačné štúdium v stanovenom študijnom odbore) sú zverejnené NA STRÁNKE: http://www.srobarovustav.sk/sk/povinne-informacie/97-pracovne-miesta
– NA VÝBEROVÉ KONANIE BUDÚ POZVANÍ UCHÁDZAČI, KTORÍ SPĹŇAJÚ STANOVENÉ PODMIENKY A DORUČIA POŽADOVANÉ DOKLADY.
– Bližšie informácie sú na internetovej stránke ŠÚ.

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Mgr. Zuzana Gancarčíková referentka PaM tel.: +421524412140 fax: +421524422086
Okres : okres Poprad
Dátum nástupu : 1. 5. 2017

Obchodné meno: Šrobárov ústav detskej tuberkulózy a respiračných chorôb, n.o.vysokošpecializovaný odborný ústav
Právna forma: Nezisková organizácia
IČO: 37886479
Internetová adresa: www.srobarovustav.sk
Telefón: +421524412111

Šrobárov ústav má právne postavenie ako vysokošpecializovaný odborný ústav, špecializovaná nemocnica, je určený na liečbu respiračných ochorení, alergických ochorení dýchacích ciest a pľúc, cystickej fibrózy, tuberkulózy u detí a dorastu. Poskytuje komplexnú ústavnú a ambulantnú liečebno-preventívnu starostlivosť a diferenciálnu diagnostiku.

Adresa:

Dolný Smokovec NULL
05981 Vysoké Tatry
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Vysoké Tatry okres Poprad Dolný Smokovec NULL 05981