Skladník, expedient, vodič

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Galanta
  • Uverejnené 5 dní pred

Ing. Stefan Gogh majitel tel.: +421911786242

Ponúkame pracovnú pozíciu : Skladník, expedient, vodič

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Skladník, expedient, vodič.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 4 roky
Zmeny : od 6:00 do 15:00
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Logistika, skladovanie a poštové služby
Ponúkaná mzda : od 600 do 800 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie
pozornosť precíznosť (presnosť) cieľavedomosť iniciatívnosť

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:

komunikácia (jednanie s ľuďmi)
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
technická gramotnosť
manuálna zručnosť

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Stefan Gogh majitel tel.: +421911786242
Okres : okres Galanta

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Ing. Štefan Gögh – REFLEX – ELEKTRET
Právna forma: Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri
IČO: 13996754
Internetová adresa: reflex-elektret@stonline.sk
Telefón: +421903406242

pestovanie ovocia a zeleniny,konzervovanie ovocia a zalaeniny

Adresa:

Haanova 37
85104 Bratislava-Petržalka
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Veľké Úľany okres Galanta Sladkovicovská 429 92526