Predavač mäsa a mäsových výrobkov

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Nové Zámky
  • Uverejnené 5 dní pred

Ing. Stanislava Bukátová tel.: +421918600165

Ponúkame pracovnú pozíciu : Predavač mäsa a mäsových výrobkov

Pracovná náplň: Predaj mäsa a mäsových výrobkov zákazníkom v maloobchodnej predajni. Udržiavanie prevádzkovej hygieny a poriadku na predajni. Dodržiavanie kvality predaja.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Potravinárstvo;Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Potravinárstvo;Úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Potravinárstvo;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie

Ďalšie požiadavky:

– Vzdelanie: potravinárske – odbor predavač / predavačka, resp. platné hygienické minimum.
– Plus platný zdravotný preukaz.

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Stanislava Bukátová tel.: +421918600165
Okres : okres Nové Zámky

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: TAURIS Cassovia, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 00697893

Spoločnosť Tauris Cassovia s.r.o. prevádzkuje 25 rokov sieť maloobchodných predajní mäsa a mäsových výrobkov.

Adresa:

Potravinárska 6
97901 Rimavská Sobota
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Nové Zámky okres Nové Zámky J. Kráľa 7 94001