Telemarketingový pracovník

Ing. Mária Hanuliaková Asistentka tel.: +4210918561657

Ponúkame pracovnú pozíciu : Telemarketingový pracovník

Pracovná náplň: Realizácia úloh zadaných manažérom: • Dohadovanie obchodných stretnutí. • Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí. • Kompletná starostlivosť o existujúcich i nových zákazníkov prostredníctvom telefonického, emilového oslovovania, osobnej komunikácie. • Na pozíciuTelemarketingový pracovník budete mať príležitosť ovplyvňovať náš dlhodobý úspech cez aktívnu komunikáciu s existujúcimi a zároveň novými klientmi a naďalej zabezpečovať ich vysokú spokojnosť. • Informovanie klientov o možnostiach investovania do cenných papierov a obchodovanie na burze. • Zabezpečovanie plynulej spolupráce s ostatnými oddeleniami spoločnosti. • Samostatné riešenie zverených úloh.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa;mladistvého
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 9:00 do 17:30 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 30
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : od 966 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Pracovné výhody : • Stravné lístky v hodnote 3,38 € . • Finančné bonusy. • Výborné možnosti osobného rozvoja a kariéry (s možnosťou urobiť si napríklad certifikát PFA). • Služobný telefón + tablet.,
Kontakt : Ing. Mária Hanuliaková Asistentka tel.: +4210918561657
Okres : okres Bratislava

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Signature Financial s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 48267104
Internetová adresa: www.signaturefinancial.eu
Telefón: +421905340296

Sme medzinárodná finančná firma, ktorá poskytuje profesionálne poradenstvo obchodným klientom.

Adresa:

Einsteinova 24
85101 Bratislava-Petržalka
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Petržalka okres Bratislava Einsteinova 24 85101