CNC Frézar – 5 osí CNC stroj

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Martin
  • Uverejnené 1 týždeň pred

Lucia Kováčiková tel.: +421434012280

Ponúkame pracovnú pozíciu : CNC Frézar – 5 osí CNC stroj

Pracovná náplň: – Výroba súčiastok podľa výkresovej dokumentácie, – čítanie dokumentácie, – príprava nástrojov, – programovanie, – práca s programátorom, – zoradenie stroja + výroba, – meranie + odihlenie, – operačný systém Heidenhein.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 2 roky
Zmeny : od 6:00 do 22:00 dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : od 1200 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie v odbore obrábač kovov – frézovanie;Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore mechanik nastavovač;Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení
pozornosť praktické myslenie precíznosť (presnosť) spoľahlivosť komunikatívnosť

Všeobecné spôsobilosti:

tímová práca
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
samostatnosť
technická gramotnosť
matematická gramotnosť
manuálna zručnosť

Počítače:

AutoCAD – elementárna

Ďalšie požiadavky:

– Úplná znalosť čítania technických výkresov a používania meradiel,
– záujemca by mal pracovať na CNC stroji aspoň 2 roky v zákazkovej výrobe a plne ovládať riadiaci systém Heidenhein.

Pracovné výhody : – Dochádzkový bonus 20 EUR/týždeň, – extra bonusy + odmeny, – možnosť odborného a kariérneho rastu.,

Informácie pre záujemcu:
Životopis spolu s motivačným listom prosím zasielať e-mailom na adresu kovacikovalu@tfm-slovakia.sk Do predmetu e-mailu prosím napíšte pozíciu o, ktorú máte záujem. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Kontakt : Lucia Kováčiková tel.: +421434012280
Okres : okres Martin

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: TFM Slovakia s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 44758049
Internetová adresa: http://www.tfm.at
Telefón: +421434012280

Sme súkromná spoločnosť, pobočka rakúskej nástrojárne so širokým zázemím. Našou silnou stránkou je komplexné obrábanie kovov. Toto know-how ponúkame našim zákazníkom predovšetkým vo forme výroby komponentov.

Adresa:

Hlavná 1962
03852 Sučany
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Sučany okres Martin Hlavná 1962 03852