Pracovník strážnej služby

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Lozorno
  • Uverejnené 1 týždeň pred

Mgr. Roman Doležal konateľ tel.: +421911703500

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pracovník strážnej služby

Pracovná náplň: Ochrana osôb a majetku klienta, kontrola vstupu – výstupu, kontrola nakládky tovaru.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : od 7:00 do 19:00 nepretržitý pracovný režim áno
Počet ponúkaných pozícií : 5
Pracovná oblasť : Ozbrojené sily a zbory, hasiči, SBS a podobní pracovníci
Ponúkaná mzda : od 3,2 do 3,7 € za hodinu

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie
spoľahlivosť asertivita

Všeobecné spôsobilosti:

fyzická zdatnosť

Ďalšie požiadavky:

Lojalita.

Pracovné výhody : TPP, príplatky, stravné 3,40, osobné ohodnotenie, stabilný výplatný termín, príplatky na dopravu, seriózny prístup.,
Kontakt : Mgr. Roman Doležal konateľ tel.: +421911703500
Okres : okres Malacky
Dátum nástupu : 16. 1. 2017

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Fiordaliso SK s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 45414084
Telefón: +421911703500

Charakteristika:

Poskytovanie služieb v oblasti sukromnej bezpečnosti

Adresa:

Šustekova 49
85104 Bratislava-Petržalka
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Lozorno okres Malacky Lozorno 96 90066