Ekonomický riaditeľ

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Lubeník
  • Uverejnené 5 dní pred

PhDr. Daša Benková personálny riaditeľ tel.: +421584814125 fax: +421584811309

Ponúkame pracovnú pozíciu : Ekonomický riaditeľ

Pracovná náplň: – Riadi odbor vedenia účtovníctva, odbor vnútornej ekonomiky a finančný odbor, – zodpovedá za vedenie účtovníctva spoločnosti, – zodpovedá za spracovanie účtovnej závierky, – zodpovedá za vypracovanie daňových priznaní k dani z príjmov, dani z pridanej hodnoty, miestnych daní, spotrebných daní, atď., – zodpovedá za prípravu reportov pre manažment spoločnosti, pre financujúce banky a reportov IFRS pre materskú spoločnosť, – zodpovedá za tvorbu finančných plánov spoločnosti, – controlling a analýzu výsledkov spoločnosti, – spolupodieľa sa na príprave obchodných a prevádzkových zmlúv spoločnosti, – riadi systém odmeňovania spoločnosti, – komunikuje s daňovým úradom, bankami a inými inštitúciami.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 3 roky
Zmeny : od 6:00 do 14:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v skupine odborov Ekonomika a organizácia, obchod a služby;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore ekonomika a manažment v priemysle;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore ekonomika a riadenie strojárskej výroby
cieľavedomosť vnútorná stabilita

Všeobecné spôsobilosti:

komunikácia (jednanie s ľuďmi)
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
samostatnosť
finančná a ekonomická gramotnosť

Cudzie jazyky:

anglický – vysoká: C1 a C2
ruský – vysoká: C1 a C2
Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:

Microsoft Word – vysoká
Microsoft Excel – vysoká
Microsoft Outlook – vysoká
Microsoft PowerPoint – vysoká

Ďalšie požiadavky:

Prax na ekonomickom alebo finančnom útvare vo výrobnej firme, ovládanie podvojného účtovníctva na úrovni expert, daňových zákonov, znalosť IFRS štandardov je vítaná, skúsenosti s vedením tímu, znalosť práce s PC.

Pracovné výhody : Perspektívne zamestnanie s možnosťou sebarealizácie a odborného rastu, motivujúce platové ohodnotenie.,
Kontakt : PhDr. Daša Benková personálny riaditeľ tel.: +421584814125 fax: +421584811309
Okres : okres Revúca
Dátum nástupu : 31. 3. 2017

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: SLOVMAG a.s. Lubeník
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 31686184
Internetová adresa: www.slovmag.sk
Telefón: 0584811111

Ťažba a spracovanie magnezitu, výroba a predaj bázických žiaruvzdorných výrobkov

Adresa:

Lubeník 236
04918 Lubeník
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Lubeník okres Revúca Lubeník 236 04918