Klientský pracovník

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Košice-Juh
  • Uverejnené 5 dní pred

Ing. Imrich Renčík Regionálny riaditeľ tel.: +421949800801

Ponúkame pracovnú pozíciu : Klientský pracovník

Pracovná náplň: – Vykonávanie aktívnej predajnej a poradenskej činnosti, – ponuka a predaj poistných a bankových produktov s orientáciou na potreby klienta, – servis pre prichádzajúcich klientov na miestach prvého kontaktu spoločnosti, – starostlivosť o pridelenú databázu existujúcich klientov.

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : pružný pracovný čas
Počet ponúkaných pozícií : 4
Pracovná oblasť : Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
cieľavedomosť spoľahlivosť komunikatívnosť asertivita

Všeobecné spôsobilosti:

organizovanie a plánovanie práce
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
analyzovanie a riešenie problémov

Cudzie jazyky:

slovenský – pokročilá: B1 a B2
maďarský – pokročilá: B1 a B2
Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Počítače:

Microsoft Word – elementárna
Microsoft Excel – elementárna
Microsoft Outlook – elementárna
Internet – elementárna

Ďalšie požiadavky:

Pre oblasť Kráľovský Chlmec a Dunajská Streda je maďarský jazyk podmienkou. Pracovné miesto sa obsadzuje formou DIČ ale ŽL.

Pracovné výhody : – Vzdelávanie v oblasti sprostredkovateľských základov, manažérskych základov a obchodných zručností, – pre našich obchodníkov vytvárame kvalitné, profesionálne a stabilné podmienky, – flexibilná pracovná doba, – nadpriemerné ohodnotenie, – finančná podpora po dobu zapracovania 200-500 eur, – firemné teambuildingy, – motivačné súťaže o finančné a nefinančné benefity a firemné dovolenky, – účasť na konferenciách, – kariérny rast.,

Termín výberového konania:
27. 1. 2017
Informácie pre záujemcu:
V prípade záujmu zašlite CV na uvedený e-mail

Kontakt : Ing. Imrich Renčík Regionálny riaditeľ tel.: +421949800801
Okres : okres Košice

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Vojtech Csonka
Právna forma: Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri
IČO: 47678879
Telefón: +421944561088

Komplexné poradenstvo pre Retailových a Korporátných klientov

Adresa:

Sahara 327/1
07641 Biel
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Košice-Juh okres Košice Murgašova 3 04001