Zvárač TIG / MIG

Ing. Miroslava Pažická HR generalist tel.: +421905616148

Ponúkame pracovnú pozíciu : Zvárač TIG / MIG

Pracovná náplň: Zváranie nerezových plechov metódou TIG / MIG.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 6 mesiacov
Zmeny : dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie
precíznosť (presnosť)

Všeobecné spôsobilosti:

technická gramotnosť
manuálna zručnosť

Ďalšie požiadavky:

Prax vo zváraní nerezových plechov výhodou, bydlisko v blízkosti miesta výkonu práce, schopnosť pracovať podľa výkresovej dokumentácie.

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Miroslava Pažická HR generalist tel.: +421905616148
Okres : okres Považská Bystrica

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Rademaker Slovakia s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36310069
Internetová adresa: www.rademaker.sk
Telefón: +421424378706

Strojárska spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a montážou potravinárskych liniek.

Adresa:

Šebešťanová 259
01704 Považská Bystrica
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Považská Bystrica okres Považská Bystrica Šebešťanová 259 01704