Pracovník príjmu tovaru

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Dunajská Streda
  • Uverejnené 1 týždeň pred

Jana Solarz personálne odd. tel.: +421901726107

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pracovník príjmu tovaru

Pracovná náplň: • Zodpovednosť za príjem tovaru od dodávateľov podľa príslušných interných procesov a procedúr, • vedenie knihy príjmu tovaru, výdaju tovaru, prepravy tovaru, • výdaj tovaru zákazníkom, prepravným spoločnostiam, • príjem a výdaj tovaru z a do opravy, • triedenie a likvidácia odpadu z predajne, • likvidácia tovaru na odpis, • pomoc pri vykonávaní inventúr, • upratovanie a čistota na príjme tovaru a na vonkajších priestoroch, • výpomoc na predajnej ploche pri vykladaní, dokladaní tovaru a obsluhe zákazníkov.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 8:00 do 16:30 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
praktické myslenie precíznosť (presnosť) spoľahlivosť

Všeobecné spôsobilosti:

analyzovanie a riešenie problémov
samostatnosť
matematická gramotnosť
fyzická zdatnosť

Počítače:

Microsoft Word – elementárna
Microsoft Excel – elementárna
Microsoft Outlook – elementárna
SAP – elementárna
Internet – elementárna

Pracovné výhody : Práca v rozvíjajúcej sa spoločnosti a možnosť kariérneho rastu.,
Kontakt : Jana Solarz personálne odd. tel.: +421901726107
Okres : okres Dunajská Streda

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: URITEST s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 35718528
Internetová adresa: www.hobbi.sk
Telefón: 02/4552 3332

Zamestnávateľ je prevádzkovateľom predajní „hobbi“, ponúkajúcich rôzny sortiment z oblasti stavebnín, záhrady, bývania a náradia.

Adresa:

Podunajská 36
82107 Bratislava-Vrakuňa
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Dunajská Streda okres Dunajská Streda Galantská cesta 13 92901