Lakovač

Martina Bendová personalista tel.: +421918629891

Ponúkame pracovnú pozíciu : Lakovač

Pracovná náplň: Natieranie, lakovanie, kovových konštrukcií a ich častí.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : trojzmenný pracovný režim áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel);Stavebníctvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie
precíznosť (presnosť) cieľavedomosť iniciatívnosť spoľahlivosť

Všeobecné spôsobilosti:

samostatnosť
manuálna zručnosť
fyzická zdatnosť

Ďalšie požiadavky:

Projekt UPSVaR: pracovné miesto vhodné len pre uchádzača do 29r. min. dĺžka evidencie ÚP 6 mes.

Pracovné výhody : Profesijný rast, získanie odborných skúseností, stabilné pracovné miesto.,
Kontakt : Martina Bendová personalista tel.: +421918629891
Okres : okres Ilava

Obchodné meno: Výstavba vodných elektrární s.r.o. skratka VVE s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36347876
Internetová adresa: www.vve.sk

Výstavba vodných elektrární s.r.o. skratka VVE s.r.o. vykonáva svoju činnosť od roku 2005. Naše aktivity smerujeme predovšetkým k výrobe elektrickej energie z obnoviteľných zdrojov. Veľký význam v tejto problematike zohrávajú malé vodné elektrárne (MVE). Medzi naše najvýznamnejšie projekty patrí MVE Trenčianske Biskupice, Bioplynová stanica Zeleneč a MVE Šalková, ktorej výstavba v súčasnosti prebieha.

Adresa:

Ul. Lieskovec 598/75
01841 Dubnica nad Váhom
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Dubnica nad Váhom okres Ilava Ul. Lieskovec 598/75 01841