Strechár – Rakúsko (Vorarlberg)

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Žilina
  • Uverejnené 1 týždeň pred

Bc. Elena Muráriková Majiteľ tel.: +421904972480

Ponúkame pracovnú pozíciu : Strechár – Rakúsko (Vorarlberg)

Pracovná náplň: Agentúra Elliem ponúka voľné pracovné pozície pre strechárov do Rakúska, Vorarlbergu. Pracovná náplň: pokrývanie striech (šikmé, rovné, okrúhle a vežovité strechy), strešné nádstavby s bridlicovou krytinou, tehlou, s azbestocementovými platňami alebo betónovou škridľou, zatesňovanie striech, opaľovanie živice, izolovanie (Styropor, PU atď.), údržbové a opravné práce. Vyžadovaná je komunikatívna nemčina!

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Stavebníctvo
Ponúkaná mzda : od 2300 do 2450 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie
precíznosť (presnosť) spoľahlivosť

Cudzie jazyky:

nemecký – pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky:

Od uchádzačov sa vyžaduje komunikatívna nemčina, vzdelanie v obore, príp. dostačujúca prax, samostatná práca. Životopisy zasielajte len v nemeckom jazyku + výučné listy, certifikáty (stačí v slovenčine). Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky podmienky.

Pracovné výhody : Mzda je uvádzaná v netto. Práca na rakúsku pracovnú zmluvu na dobu neurčitú – všetky odvody hradené v Rakúsku. Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom. Vyplácané diéty vo výške 41,40 Eur na pracovný deň. Pracovné oblečenie zabezpečené zamestnávateľom. Daňový servis, pomoc pri vybavovaní na úradoch. Karta výhod pre optimálne využívanie voľného času.,
Kontakt : Bc. Elena Muráriková Majiteľ tel.: +421904972480
Okres : okres Žilina

Obchodné meno: Elena Muráriková, BA (Hons) – Agentúra Elliem
Právna forma: Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri
IČO: 46737707
Internetová adresa: www.elliem-personnel.eu
Telefón: 0904972480

Agentúra Elliem je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce do nemecky hovoriacich krajín. Jedná sa predovšetkým o prácu pre opatrovateľky, ale aj o prácu v oblasti gastronómie a hotelierstva ako aj rôznych remeselných činností. V rámci svojej činnosti spoločnosť poskytuje aj poradenské služby. Svoju činnosť vykonáva na základe povolenia vydaného Okresným úradom Žilina, odbor živnostenského podnikania, číslo: OU-ZA-OZPI-2014/035990-2, číslo živnostenského registra: 580-49799, IČO: 46737707. Jej hlavným mottom je dôvera a korektnosť vzťahov.

Adresa:

Lysica 303
01305 Lysica
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Žilina okres Žilina Veľká Okružná 45 01001