Opatrovateľka

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Kúty
  • Uverejnené 5 dní pred

Ing. Anna Juríková, riaditeľka tel.: 0902219552

Ponúkame pracovnú pozíciu : Opatrovateľka

Pracovná náplň: Opatrovateľka. Vykonávanie úkonov základnej opatery, podpora sebestačnosti klientov, asistencia pri terapeutických činnostiach. Potrebný je kurz opatrovania, min. v rozsahu 220 hodín.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : nepretržitý pracovný režim áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Sociálne služby
Ponúkaná mzda : od 400 do 550 € mesačne

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Základné vzdelanie

Pracovné výhody : Tímová spolupráca, praviedelné vyplácanie mzdy, vzdelávacie aktivity,
Kontakt : Ing. Anna Juríková, riaditeľka tel.: 0902219552
Okres : okres Senica

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Nezábudka Kúty, n.o.
IČO: 37986708

Adresa:

Dr.Š.Heska 921/14, Kúty, 90801

Adresa zamestnávateľa : Kúty okres Senica Dr.Š.Heska 921/14 90801