Pomocná kuchárka

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Trenčín
  • Uverejnené 5 dní pred

Ing. Ján Grešo riaditeľ tel.: +421904575917 fax: +42132/6552270

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pomocná kuchárka

Pracovná náplň: – Vykonávanie pomocných prác pri príprave a servírovaní teplých a studených jedál, – pomáhanie pri výdaji surovín zo skladu a ich prepravy do kuchyne, – ošetrovanie základných druhov surovín určených k výrobe jedál, – pomáhanie pri príprave jedál, ich expedícii a pri výdaji stravy, – dodržiavanie zásad ekonomického narábania so surovinami, – dodržiavanie hygienických a bezpečnostných predpisov, – staranie sa o čistotu kuchynského zariadenia, – udržovanie čistoty a poriadku v kuchyni a príručných skladoch.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 2 roky
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Gastronómia
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Ján Grešo riaditeľ tel.: +421904575917 fax: +42132/6552270
Okres : okres Trenčín

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Domov Speváckeho zboru slovenských učiteľov
Právna forma: Príspevková organizácia
IČO: 00158232
Internetová adresa: dszsu@dszsu.sk
Telefón: 0326552301

Priamo riadená organizácia Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR poskytujúca ubytovacie a stravovacie služby.

Adresa:

Partizánska 11
91451 Trenčianske Teplice
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Trenčianske Teplice okres Trenčín Partizánska 11 91451