Skladník

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Madunice
  • Uverejnené 1 týždeň pred

RNDr. Anna Bieliková personáno-mzdový manažér tel.: +4210918560232 fax: 0337744800

Ponúkame pracovnú pozíciu : Skladník

Pracovná náplň: – Nakládka a vykládka tovaru a kontrola fyzického množstva tovaru podľa dodacieho listu. – Udržiavanie čistoty v sklade a dodržiavanie zásad bezpečnosti práce. – Zodpovednosť za udržiavanie vysokozdvižného vozíka v dobrom stave. – Práca na vysokozdvižnom vozíku, práca so skenerom. – Plní aj ďalšie úlohy podľa pokynov vedúceho strediska logistika. – Spolupráca pri vykládke a nakládke tovaru v rámci rozdelenia sortimentu.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 7:30 do 16:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania;Logistika, skladovanie a poštové služby
Ponúkaná mzda : od 660 do 880 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie
iniciatívnosť spoľahlivosť ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:

technická gramotnosť
manuálna zručnosť
fyzická zdatnosť

Pracovné výhody : – Prácu na hlavný pracovný pomer, – Práca na vysokozdvižnom vozíku, – Gastrolístky za každú odpracovanú zmenu 3,60 €, – Výplata vždy najneskôr k 15.dňu v mesiaci, – Zamestnanecké benefity súvisiace s činnosťou firmy.,

Termín výberového konania:
20. 1. 2017

Kontakt : RNDr. Anna Bieliková personáno-mzdový manažér tel.: +4210918560232 fax: 0337744800
Okres : okres Hlohovec

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: DOMOSS TECHNIKA, a.s.
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 36228389
Internetová adresa: domoss@domoss.sk
Telefón: 0337744800

obchodná spoločnosť,veľkoobchod a maloobchod so spotrebným tovarom, kuchynské a kúpeľňové štúdia

Adresa:

Bratislavská 11/a
92101 Piešťany
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Madunice okres Hlohovec Kostoľanská 3 92242