Administratívna pracovníčka

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Poprad
  • Uverejnené 5 dní pred

Ingrid Suchanovská riaditeľka tel.: +421903811740

Ponúkame pracovnú pozíciu : Administratívna pracovníčka

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Pomocné administratívne kancelárske práce.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 8:00 do 16:00
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Personalistika, administratíva a služby zákazníkom
Ponúkaná mzda : od 3,3 € za hodinu

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Počítače:

Microsoft Word – pokročilá
Microsoft Excel – pokročilá

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ingrid Suchanovská riaditeľka tel.: +421903811740
Okres : okres Poprad

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Ingel – job agency, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 46024816
Internetová adresa: www.ingel-jobagency.eu
Telefón: +421903811740

Charakteristika:

Personálna agentúra

Adresa:

Námestie sv. Egídia 44
05801 Poprad
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Poprad okres Poprad Námestie sv. Egídia 44 05801