Osobný bankár – Nové Mesto nad Váhom

Ing. Silvia Trsťanová HR Špecialista tel.: +421911264447

Ponúkame pracovnú pozíciu : Osobný bankár – Nové Mesto nad Váhom

Pracovná náplň: – Do pobočky našej banky hľadáme spoľahlivého a pozitívne naladeného kolegu. – Na pozícii osobného bankára budete mať príležitosť ovplyvňovať náš dlhodobý úspech cez aktívnu komunikáciu s existujúcimi a zároveň novými klientmi. Čo od Vás budeme očakávať? – Aktívne získavať nových klientov prostredníctvom telefonického oslovovania, osobnej komunikácie a získavania referencií. – Udržiavať a budovať dobré vzťahy s klientmi. – Navrhovať klientom optimálne riešenia prostredníctvom ponuky vhodných bankových produktov. – Zabezpečovať poskytovanie spotrebných a hypotekárnych úverov. – Riešiť servisné požiadavky klientov, otvárať osobné účty, zadávať príkazy na úhradu, trvalé príkazy, inkasá, zriaďovať termínované vklady, či sporenia a pod. – Spolupracovať s tímom kolegov na pobočke a na centrále za účelom získavania a poskytovania potrebných informácií a dokumentácie. – Pracovať s finančnou hotovosťou.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 2 roky
Zmeny : jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie
precíznosť (presnosť) komunikatívnosť asertivita

Všeobecné spôsobilosti:

organizovanie a plánovanie práce
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
samostatnosť

Ďalšie požiadavky:

– Min. 2 roky skúseností s prácou v predaji, službách a komunikáciou s klientom (skúsenosti z bankovníctva sú veľkou výhodou),
– súťaživosť, zameranie na výsledok a budovanie dlhodobých vzťahov s klientmi,
– predajné, komunikačné, argumentačné, organizačné zručnosti,
– vytrvalosť, dôslednosť, zodpovednosť,
– schopnosť učiť sa a odolnosť voči stresu,
– pozitívny prístup k ľuďom, profesionálne a etické správanie, dôveryhodnosť a diskrétnosť.

Pracovné výhody : Okrem zaujímavej a zodpovednej práce ponúkame zároveň aj: – Príležitosť byť úspešným v banke, ktorá v kľúčových oblastiach biznisu rastie 3x rýchlejšie ako zvyšok trhu. – Príjemné pracovné prostredie a dobrý kolektív. – Trávenie času iba zmysluplnou prácou, ktorá ľudí baví a robí im radosť. – Priestor pre profesionálny rozvoj v oblasti bankovníctva. – Byť súčasťou spoločnosti, ktorá sa riadi hodnotami ako: jednoduchosť, zrozumiteľnosť, férovosť, zodpovednosť, spoľahlivosť.,

Informácie pre záujemcu:
V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu zašlite prosím Váš profesijný životopis cez portál úradu práce, prostredníctvom našej webovej stránky https://www.primabanka.sk/kariera/volne-pracovne-pozicie alebo na emailom na adresu: silvia.trstanova@primabanka.sk Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Kontakt : Ing. Silvia Trsťanová HR Špecialista tel.: +421911264447
Okres : okres Nové Mesto nad Váhom

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Prima banka Slovensko, a.s.
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 31575951
Internetová adresa: www.primabanka.sk

Prima banka Slovensko, a.s. je banka, ktorá sa v súčasnosti zameriava na rozširovanie retailovej siete a tým zvyšovanie dostupnosti služieb banky pre klientov. Ponúka komplexné služby obyvateľstvu (napríklad účty, termínované vklady, spotrebné úvery a hypotéky), podnikateľom a firmám a zároveň má aj naďalej majoritné postavenie na trhu služieb pre mestá a obce. Prima banka Slovensko, a.s. pôsobí na trhu od roku 1993. 31. marca 2011 sa novým majoritným vlastníkom banky stala spoločnosť Penta Investments, ktorá v súčasnosti vlastní viac ako 94% akcií. Cieľom spoločnosti Prima banka Slovensko, a.s., ktorá rozširuje sieť pobočiek, je výrazne posilňovať retailovú pôsobnosť banky a zvýšiť tak svoju pozíciu v tomto segmente. Popritom bude banka aj naďalej podporovať svoje silné partnerstvo s mestami a obcami na Slovensku, ktoré je jedným z významných pilierov podnikania banky.

Adresa:

Hodžova 11
01011 Žilina
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Nové Mesto nad Váhom okres Nové Mesto nad Váhom Nám. Slobody 16 91501