Vodič vysokozdvižného vozíka

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Poprad
  • Uverejnené 1 týždeň pred

Ing. Denisa Lešundáková Špecialista ľudských zdrojov tel.: +421527123575

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vodič vysokozdvižného vozíka

Pracovná náplň: – Vodič VZV na oddelení internej logistiky, expedície alebo príjmu materiálu, – práca v 3-zmennej prevádzke.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : trojzmenný pracovný režim áno
Počet ponúkaných pozícií : 6
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie
precíznosť (presnosť) spoľahlivosť

Ďalšie požiadavky:

– Minimálne ukončená SOŠ bez maturity,
– prax v obsluhe a vedení VZV výhodou,
– termín výberového konania bude vybraným uchádzačom včas oznámený.

Pracovné výhody : – Zaujímavé platové ohodnotenie, – bohatý sociálny program, – možnosť ďalšieho odborného rastu, – práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti.,

Informácie pre záujemcu:
Termín výberového konania bude vybraným uchádzačom oznámený telefonicky.

Kontakt : Ing. Denisa Lešundáková Špecialista ľudských zdrojov tel.: +421527123575
Okres : okres Poprad

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: WHIRLPOOL SLOVAKIA spol. s r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 35796570
Internetová adresa: www.whirlpool.sk
Telefón: +421527123111

Whirlpool Corporation je najväčší výrobca a predajca domácich spotrebičov na svete. Spoločnosť vyrába celú škálu výrobkov, ktoré prinášajú kvalitu do života jej zákazníkov a má výrobné prevádzky v 13 krajinách. Produkty spoločnosti Whirlpool nájdeme na trhoch vo viac ako 170 krajinách.

Adresa:

Galvaniho 17/C
82009 Bratislava-Ružinov
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Poprad okres Poprad Hlavná 1 05801