radca – VCU referent

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Bodorová
  • Uverejnené 5 dní pred

Ing. Katarína Skaličanová tel.: +421915820640, +421905331195

Ponúkame pracovnú pozíciu : radca – VCU referent

Pracovná náplň: Zakladanie, sledovanie, starostlivosť a spracovanie štátnych odrodových pokusov so zverenou plodinou, znalosť a dodržiavanie Všeobecnej metodiky štátnych odrodových skúšok pre konkrétny rastlinný druh.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : od 07:00 do 15:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybolov a veterinárstvo
Ponúkaná mzda : od 750 do 850 € mesačne

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Cudzie jazyky:

anglický – elementárna: A1 a A2

Počítače:

Microsoft Word – pokročilá
Microsoft Excel – pokročilá
Microsoft Outlook – pokročilá
Microsoft PowerPoint – pokročilá

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Katarína Skaličanová tel.: +421915820640, +421905331195
Okres : okres Turčianske Teplice
Dátum nástupu : 1. 2. 2017

Obchodné meno: Ústredný kontrolný a skúšobný ústav poľnohospodársky
IČO: 00156582

Adresa:

Matúškova 21, Bratislava-Nové Mesto, 83316

Adresa zamestnávateľa : Bodorová okres Turčianske Teplice Bodorová 03845