Asistentka v stavebnej spolocnosti

Robert Mach konateľ tel.: +421948070090

Ponúkame pracovnú pozíciu : Asistentka v stavebnej spolocnosti

Pracovná náplň: Stavebná firma hľadá na plný úväzok prípravárku, ktorej náplňou práce by bolo: príprava a kontrola rozpočtov a cenových ponúk, objednávok, zmlúv, ďalej evidencia výdavkov, príprava projektovej dokumentácie. Termín nástupu 23.1.

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého;absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : od 8:00 do 16:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Personalistika, administratíva a služby zákazníkom
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Stavebníctvo, geodézia a kartografia

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Cudzie jazyky:

anglický – elementárna: A1 a A2
nemecký – elementárna: A1 a A2
Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Ďalšie požiadavky:

Požiadavky:
– Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa, zameranie: pozemné stavby,
– vodičský preukaz skupiny B,
– dobrá orientácia v stavebných cenách,
– Microsoft Excel – základy,
– Microsoft Word – základy,
– CENKROS plus – základy,
– AutoCAD – základy.

Pracovné výhody : ,

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:
pohovor

Kontakt : Robert Mach konateľ tel.: +421948070090
Okres : okres Bratislava

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: McMaster s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 46317813
Internetová adresa: mach@mcm.sk
Telefón: +421948070090

Charakteristika:

stavebno-obchodná spoločnosť

Adresa:

Mlynské Nivy 56
82105 Bratislava-Ružinov
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Ružinov okres Bratislava Mlynské Nivy 56 82105