Inštalatér do Rakúska (Vorarlberg)

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Žilina
  • Uverejnené 5 dní pred

Bc. Elena Muráriková Majiteľ tel.: +421904972480

Ponúkame pracovnú pozíciu : Inštalatér do Rakúska (Vorarlberg)

Pracovná náplň: Agentúra Elliem ponúka voľné pracovné pozície pre inštalatérov do Rakúska, Vorarlbergu. Pracovná náplň: vedomosti z oblasti kúrenia a sanitárnych inštalácií, zváranie plastov a pokladanie sanitárnych vedení, montáž a pokladanie sanitárnych inštalácií, zodpovedná práca podľa plánov. Práca je na rakúsku pracovnú zmluvu. Nutná je komunikatívna nemčina!!! Životopisy zasielajte len v nemeckom jazyku + výučné listy (stačí v slovenčine)! Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky podmienky.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Stavebníctvo
Ponúkaná mzda : od 2100 do 2300 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie
precíznosť (presnosť) spoľahlivosť

Všeobecné spôsobilosti:

tímová práca
samostatnosť

Cudzie jazyky:

nemecký – pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky:

Od uchádzačov sa vyžaduje ukončené vzdelanie v odbore, pracovné skúsenosti, poznatky z oblasti zvárania – výhodou, samostatná a presná práca. Nutná je komunikatívna nemčina! Životopisy zasielajte len v nemeckom jazyku + výučné listy (stačí v slovenčine)! Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požadované podmienky.

Pracovné výhody : Mzda uvádzaná v netto. Práca na rakúsku pracovnú zmluvu na dobu neurčitú. Zdravotné, dôchodkové, nemocenské poistenie hradené v Rakúsku. Zabezpečenie ubytovania. Diéty 41,40 Eur na pracovný deň. Daňový servis – pomoc pri ročnom daňovom vyrovnaní. Zabezpečenie pracovného oblečenia. Karta výhod pre optimálne využívanie pracovného času. Výška platu je závislá od vzdelania, kvalifikácie a pracovných skúseností.,
Kontakt : Bc. Elena Muráriková Majiteľ tel.: +421904972480
Okres : okres Žilina

Obchodné meno: Elena Muráriková, BA (Hons) – Agentúra Elliem
Právna forma: Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri
IČO: 46737707
Internetová adresa: www.elliem-personnel.eu
Telefón: 0904972480

Agentúra Elliem je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce do nemecky hovoriacich krajín. Jedná sa predovšetkým o prácu pre opatrovateľky, ale aj o prácu v oblasti gastronómie a hotelierstva ako aj rôznych remeselných činností. V rámci svojej činnosti spoločnosť poskytuje aj poradenské služby. Svoju činnosť vykonáva na základe povolenia vydaného Okresným úradom Žilina, odbor živnostenského podnikania, číslo: OU-ZA-OZPI-2014/035990-2, číslo živnostenského registra: 580-49799, IČO: 46737707. Jej hlavným mottom je dôvera a korektnosť vzťahov.

Adresa:

Lysica 303
01305 Lysica
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Žilina okres Žilina Veľká Okružná 45 01001